top news

Video

„HAIR EVERY-WEAR“ 2.0 Angelo Seminara

Pondělí, 24 Říjen 2022 08:29

Media

PŘEDSTAVUJEME „HAIR EVERY-WEAR“ 2.0 .Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara ve svém druhém filmu prezentuje individualitu skrze emocionální kreativitu

Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara představuje nový film s názvem HAIR EVERY WEAR 2.0, který zkoumá individuální povahu emocí a jejich schopnost vést a tvarovat kreativní procesy.

Film HAIR EVERY WEAR 2.0 prezentuje jednotlivé aspekty Angelovy ideologie, která se formovala v průběhu času a je znázorněna jako knihovna, z níž nás knihy jako kouzelné koráby přenáší na rozmanitá místa za lidmi s úchvatným lookem.

„Vnímám lidi jako jeden celek. Mám je rád a věřím ve svět bez preferencí a předsudků,“ vysvětluje Angelo, co ho při tvorbě tohoto snímku inspirovalo. „Film Hair Every Wear 2.0 sdílí názor, že každý je jedinečný a může být kýmkoli, kým být chce. Vyvolá ve vás emoce, ze kterých se stává pocit, a z pocitu vyrůstá umělecké dílo.“

První kniha s názvem Fashion and Attitude představuje androgenní styl andělů bez pohlaví s prolínající se maskulinní a femininní stránkou. Do vlasů se vplétá jemné žilkování z krajkoviny v nádherných živých barvách. Výsledná struktura je odvážná, vybroušená a jako vždy vysoce kreativní.

Kontrastní pohled nabízí další kniha Nature and Street, která využívá zemitých aspektů v kombinaci s edgy stylem, kde zaujme hustá, geometricky střižená ofina kontrastující s jemností a volností zbylých vlasů. Přírodní barvy se stávají trojrozměrnými, podobně jako u kubismu, což jemným vlasům propůjčuje odlišný charakter.

Kniha Architecture and Design nás zase zavede do prostředí ateliéru a nabídne nám vizuální zážitek s objemnou strukturou a úchvatnými organickými tvary, které skrývají drobný poklad. Naprostá pastva pro oči.

V poslední knize Modernism and Beauty se dohromady spojuje umění, móda a pohyb. Ústředními postavami jsou umělci Ebinum Brothers, kteří komunikují svým emotivním tancem sjednocujícím různé elementy. Jejich vlasy v takřka neonových barvách slouží jako podklad pro ježaté hřebínky, které svítí ve tmě a ozařují jejich taneční pohyby.

 

Related items

 • Kao Salon Global Experience 24 Říjen 2022

  Na 2 300 kadeřníků z celého světa se zúčastnilo přední globální akce v oboru v Amsterdamu GLOBAL CREATIVE AWARDS

 • PŘEDSTAVUJEME BOLT 24 Říjen 2022

  Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara odhaluje svou nejnovější kolekci 3D vlasových kreací 

 • Global Creative Awards 2022 24 Říjen 2022

  Global Creative Awards se v roce 2022 vrací zpět ŽIVĚ se všemi kategoriemi

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 24 Říjen 2022

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozvala Kao Salon Division stylisty z celého světa na svou virtuální show Kao Salon Virtual Experience 2021. Ti v rámci této akce využili možnosti zažít 48 hodin plných kreativity a inspirace: Různí umělečtí kadeřníci se podělili o své nejlepší technické a umělecké dovednosti v oblasti barvení, stříhání a stylingu. Jedním z několika vrcholů této akce byl slavnostní večer, kdy proběhlo „živé“ vyhlášení celosvětových vítězů Global Creative Awards.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script