top news

Products

V čem jsou jiné?

Čtvrtek, 11 Květen 2023 13:48

Nová generace barev iNOA. Poháněné silou oleje a personalizované díky technologiím.

Chcete svým klientům nabídnout vysněnou barvu, která je šetrná, kryje až 100% bílé vlasy a neobtěžuje nežádoucí vůní? Zvolte permanentní barvy iNOA bez amoniaku, které si za třináct let, co jsou na trhu, zamilovali kadeřníci i klienti na celém světě.

Poháněná silou oleje

Nová generace barev iNOA je založená na bázi 60% koncentrace oleje a využívá jeho jedinečnou hnací sílu. Ta napomáhá vpravit všechny pigmenty dovnitř vlasového vlákna účinně, bez amoniaku, díky čemuž je výsledný barevný efekt maximálně působivý a věrný tónu.

Díky iNOA jsou pigmenty vpraveny dovnitř vlasového vlákna účinně, bez amoniaku, a zároveň díky kationickým polymerům IONNENE G a INCELL přinášejí maximální hladký, vyživený a lesklý barvený vlas.

V roce 2023 L’Oréal Professionnel představuje jejich novou verzi s ještě výkonnějším složením. Díky lepší textuře umožňují snadnější a rychlejší aplikaci, míchání a smývání. Barvy lépe kryjí bílé vlasy a drží lesk. Díky šetrnějšímu složení jsou citlivé jak k vlasům, tak k vlasové pokožce. Nová generace barev iNOA má veganské složení. Novinkou je přelomová technologie iNOA [iD], díky níž můžete svým klientům dopřát digitální salónní službu.

 Co je iNOA [iD]?

Komunikace s klientem je důležitá a tato technologie ji velmi ulehčuje. Využijte speciální modul iNOA [iD] v aplikaci My Hair [iD], ať můžete představě svých klientů vyhovět naplno.

Jednoduchý příklad: Pokud zákazník přijde do salonu s tím, že chce hnědou nebo blond, díky diagnostice mu pomůžete zorientovat se v nespočetném množství odstínů a společně vybrat, zda chce např. studenou, teplou, tmavší nebo světlejší barvu. Díky pokročilému virtuálnímu zkoušení barev na displeji telefonu nebo tabletu uvidí, jak by přímo na něm daný odstín vypadal. To vše ve třech krocích:

1) Inspirační galerie – pomůže vám naladit se na představy klienta díky škále různých vzhledů a barevných výsledků. Vzorník představí 63 možných odstínů.

2) Diagnostika – pomocí pěti jednoduchých otázek budete moct zhodnotit vlasy klienta, a dospět tak k ideální doporučené směsi pro přípravu personalizované receptury iNOA na kořínky i délky vlasů. 

3) Pokročilé virtuální zkoušení barev – pomůže klientovi představit si potenciální nový look pomocí simulace konečného výsledku.

Díky iNOA [iD] vyjdete vstříc všem typům klientů, ať chtějí barvou zakrýt šediny, podpořit svoji přirozenou barvu, nebo si během lockdownu zvykli barvit vlasy doma a nyní se opět vracejí k profesionální péči. 
 
 

• Objevte novou řadu iNOA bez amoniaku s technologií ODS, nyní s vylepšeným složením a se zcela novým pojetím diagnostiky, využívajícím
rozšířenou realitu. 

• Oceníte snadnější a rychlejší aplikaci, která zaručí působivé barevné výsledky v rámci komplexního luxusního zážitku v salonu. 

• Nové složení je spojeno také s vylepšeným obalem, který je nejen prémiovější a intuitivnější, ale i udržitelnější jak svou koncepcí, tak výrobou.


Related items

 • 30. VÝROČÍ KADEŘNICKÉHO ATELIÉRU KOTLÁR 11 Květen 2023

  Tomáš Kotlár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat více než před 30 lety a už v roce 1991, pár let po vyučení, otevřel svůj první ateliér.

 • Profesionální náskok v krytí bílých vlasu 11 Květen 2023

  L’Oréal Professionnel French Glossing: Tato nová salonní služba přináší nové pojetí základního protokolu s exkluzivním gloss tónováním pro výslednou odstupňovanou barvu a do hloubky vyživené vlasy. Dopřejte si kdekoli na světě francouzskou eleganci od kořínků po konečky.

 • Třídíme pro krásu: Vzdělávací web společnosti L’Oréal 11 Květen 2023

  Společnost L'Oréal Česká republika ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM spouští vzdělávací web tridimeprokrasu.cz s cílem zvýšit povědomí o třídění odpadu z hygienických a kosmetických přípravků.

 • Metal Detox 11 Květen 2023

  Převratná inovace 
v službách barvení, balayage a zesvětlování od L’Oréal Professionnel

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script