top news

Products

Tonal Control:

Čtvrtek, 11 Květen 2023 13:36

 Dostaňte tónování pod kontrolu

Tónování je nekonečná hra, která však má svá přesná pravidla. Vneste do tohoto barvicího procesu jednoduchost díky nové řadě kyselých tonerů od Matrix, s nimiž získáte jistotu a zaručeně předvídatelný výsledek!

Zesvětlování a následné tónování je žádoucí službou, kterou si klientky samy doma dopřát nemohou a pro perfektní výsledek je vždy potřeba ruka profesionálního kadeřníka. Zároveň vyžaduje preciznost a dokonalé soustředění po celou dobu barvicího procesu, což v mnohých kadeřnících může vzbuzovat nejistotu: Opláchnete jej brzy a viditelnost odstínu nebude dostatečná. Směs ihned zoxiduje a výsledný odstín se bude zdát na míle vzdálený tomu, který jste chtěli…

OBAVY STRANOU!

Cílem značky Matrix je přinášet inovace, které budou veškeré tyto nepříjemné pocity při tónování eliminovat. Vždyť práce s vlasy znamená zábavu, svobodu, možnost naplno projevit svou fantazii. S řadou tonerů Tonal Control získáte jistotu; jsou totiž dokonale předvídatelné. 15 gelových kyselých tonerů, určených k tónování po zesvětlení, vám umožní sledovat postup pigmentace v přímém přenosu! 

Na výběr máte širokou paletu odstínů od platinové blond až po popelavě tmavou hnědou a samozřejmě také „Clear“ pro zjemnění. Tonery vynikají rychlou aplikací. Snadno a bez zádrhelů je rozetřete pomocí štětce nebo aplikátoru od kořínků po konečky. S jejich použitím se postup tónování výrazně zjednoduší a vy tak budete moci v klidu nechat směs pracovat bez obav. Řada Tonal Control se postará o to, aby barevný výsledek na zesvětlených vlasech odpovídal přáním klientek i představám kadeřníků.

• Oxidace viditelná v reálném čase: Jejich klíčovou vlastností je předvídatelnost. Tonery během 20minutivé doby působení tmavnou postupně a vy tak přesně víte, kdy je načase je opláchnout. 

• Kontrola pomocí barevného kódování: Každá skupina barev má jiný odstín, takže se vám nemůže stát, že by se směsi pomíchaly nebo zaměnily.

Dlouhotrvající výsledky: Produkty Matrix jsou nejen účelné, ale také pečující. Připravte sebe, a především své klientky na úžasný barevný výsledek s trváním až šest týdnů* a také neuvěřitelný lesk. 

Díky Tonal Control získáte kompletní tónovací portfolio, ale také volné ruce, pohodu na place a spokojené úsměvy. A o to jde především… 
 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script