top news

Products

Regenerační vlasová péče. Příjemná hydratace od ALTERNY.

Čtvrtek, 16 Červen 2022 08:02

Toto léto nás ALTERNA vybízí, abychom se ponořili do hydratace. ALTERNA slaví své 25. výročí a překračuje běžnou vlasovou péči o krásu spojenou s vědeckým přístupem, aby zajistila vlasům hydrataci a omlazení pomocí těch nejluxusnějších a transformačních produktů.

Hydratace je jádrem filozofie ALTERNA. Inspirována vědou o péči o pleť ALTERNA vytvořila luxusní řadu produktů využívajících nejnovější technologické pokroky v péči o pleť pro péči o vlasy. Tyto receptury inspirované péčí o pleť jsou navrženy tak, aby zajistily, že vlasy budou hydratované, lépe upravitelné a viditelně zdravější již po jednom použití. Řada ALTERNA Anti-Aging Caviar Replenishing Moisture je známá svými vyživujícími, hydratačními a posilujícími vlastnostmi a mořské vlastnosti obsažené v této řadě mají významný vliv na obnovu a opravu dehydrovaných a nevýrazných vlasů.

 

Využitím prvků z oceánu k obnově a opravě klienti zažijí zdravě vypadající a zářivé vlasy. Trio vlasových hrdinů - šampon, kondicionér a CC krém ALTERNA Anti-Aging Caviar Replenishing Moisture Shampoo zajistí, že vlasy budou hedvábnější a budou mít mladistvější vzhled. Tato luxusní trojice hydratace je vytvořena s charakteristickým komplexem ALTERNA Age-Control a Seasilk, které obsahují účinnou směs mořských aktivních látek, které vybízejí vaše klienty, aby se ponořili do vlhkosti.

 

ALTERNA Anti-Aging Caviar Replenishing Moisture Shampoo

Luxusní čistič, který obnovuje a hydratuje suché vlasy

Ideální pro rovné, vlnité, kudrnaté, stočené a pevně stočené vlasy

Dodává jemnost a lesk

Zlepšuje celkový vzhled a pocit vlasů

 

ALTERNA Anti-Aging Caviar Replenishing Moisture Conditioner

Kondicionér bohatý na lipidy, který vyživuje a hydratuje

Ideální pro rovné, vlnité, kudrnaté, stočené a pevně stočené vlasy

Upravuje a posiluje suché vlasy

Doplňuje a utěsňuje vlhkost

 

ALTERNA Anti-Aging Caviar Replenishing Moisture CC Cream

Kompletní korekční bezoplachové ošetření 10 v 1, které přináší 10 výhod v jednom snadném kroku

Ideální pro rovné, vlnité, kudrnaté, stočené a pevně stočené vlasy

Lehká fixace a kontrola pro všechny typy vlasů

Multifunkční ošetření, které dodává vlhkost a lesk

 

Inspirujte své klienty letos v létě, aby se ponořili do hydratace a naplnili sluncem zničené a žíznivé vlasy vlasovými hrdiny ALTERNA Anti-Aging Caviar Replenishing Moisture pro zdravější, hydratované a mladistvě vypadající vlasy.

 

Zaregistrujte se a získejte slevu 10 % na váš první nákup ALTERNA.

K dispozici online u Salon Professional https://salonproshop.cz/user/welcome.

Stačí zadat do poznámky, v posledním kroku v souhrnu vaší objednávky, kód ESTETIKA a my

vám při zpracování objednávky odečteme 10 %

 

#25letsAlternou

#AlternaHairCare 

 

  • Dive Into Moisture - Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture  • Dive Into Moisture - Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Trio (Shampoo, Conditioner & CC Cream)  • Dive Into Moisture - Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture CC Cream Hero  • Dive Into Moisture - Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture  •  

Media

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script