top news

Products

Nová značka STMNT

Čtvrtek, 02 Prosinec 2021 09:40

Nová značka STMNT, která je určena k péči 
o všechny typy vlasů a vousů. Vytvořili ji tři průkopníci moderního holičství - Julius Cvesar, Staygold a Nomad Barber.

Díky propojení jejich zkušeností a individuálních stylů vznikly výjimečné produkty, vytvořené od základu pro pozvednutí pánské úpravy vlasů na další úroveň. Tvůrci STMNT vložili svou osobnost do každého aspektu této značky.

Pečující řada

Základ značky tvoří STMNT péče tvořená pěti produkty, které jsou určeny k vytvoření dokonalého plátna pro styling, ať jste kdekoli. Jedná se o vysoce výkonné speciální receptury 
k péči o všechny typy vlasů 
a vousů. Produkty jsou obohacené 
o aktivní uhlí pro čištění 
a hýčkající mentol pro extra svěží a čistý vzhled. Tyto prémiové produkty jsou nezbytnou součástí denního režimu péče s rychlým 
a snadným řešením, určeným pro doplnění STMNT stylingu. 

Šampon - Výkonná receptura s aktivním uhlím a mentolem efektivně odstraňuje zbytky produktů a nečistoty pro čisté vlasy a pokožku hlavy. 

Univerzální šampon - zvlášť pečující receptura s aktivním uhlím a mentolem, odstraňuje nečistoty z vlasů, vousů, těla, obličeje a rukou. Kondicionér - hydratační receptura s aktivním uhlím a mentolem zvláčňuje vlasy nebo vousy a připravuje je na střihání nebo styling. Olej na vousy - hydratační receptura 
s přírodními oleji, zvláčňuje 
a zkrotí vousy pro skvěle upravený vzhled.  

Tuhé čistící mýdlo - hydratační receptura s aktivním uhlím šetrně odstraňuje nečistoty pro super čisté vlasy, tělo, obličej a ruce. 

Tři stylingové řady

Kolekce Julius Cvesar - Julius Cvesar vyvinul svou vlastní kolekci, přinášející všestranný výkon – pro lesklý nebo matný styl a všechno mezi tím. Juliova řada byla vytvořena jako koktejl, aby v závislosti na požadovaném konečném výsledku mohla vytvářet styly, skutečně přizpůsobené na míru. Chcete méně lesku? Smíchejte Pastu pro lesk s Matující pastou – a naopak. 

Kolekce Staygold - Narušení běžného řádu je to, co Sofii jde nejlépe. Snaží se předčit očekávání ve všem, co dělá. Její snaha věnovat se osobnímu růstu 
a docílit technické dokonalosti se odrazí v jejich recepturách, každá z nich má jedinečné vlastnosti; pudry, vlákna a transformující se struktury. 

Kolekce Nomad Barber – Poté co nasával ničím nenahraditelné zážitky, spojené s holičstvím, v nejrůznějších zemích světa, využil Miguel své jedinečné zkušenosti při vytváření dokonalé řady klasických receptur, které zdokonalil podle potřeb moderní pánské péče o vlasy. 

Related items

 • STAŇTE SE KADEŘNÍKEM ROKU 2023 02 Prosinec 2021

  Zúčastněte se nezávislé kadeřnické soutěže, ve které porovnávají své umění tisíce kadeřníků po celém světě. Staňte se součástí CZECH & SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS!

 • Rozjasnite svoju blond farbu vďaka BLONDME detoxikačnému systému 02 Prosinec 2021

  Blond vlasy sú náchylné na pôsobenie vonkajších vplyvov – znečistené prostredie, chlór alebo dokonca zvyšky stylingových prostriedkov môžu spôsobiť mdlý vzhľad vlasov a ich mosadzný nádych. Vďaka BLONDME Detoxikačnému systému od Schwarzkopf Professional si môžu blondínky užívať svoju krásnu, dokonale oživenú farbu vlasov a zároveň dlhšiu dobu udržať žiarivý a jasný blond výsledok.

 • Brunetky, oslňte svojou prirodzenou farbou! 02 Prosinec 2021

  Ak ste majiteľkou tmavších vlasov a chcete mať farbu podľa posledných trendov, stavte na jedinečnú a tak žiadanú autenticitu. Opýtajte sa svojho kaderníka na dokonale prirodzene vyzerajúce kadere v trblietavých tónoch béžovej alebo v jemných tónoch s nádychom čokolády.

 • Spirit Collection od Schwarzkopf Professional 02 Prosinec 2021

  Inspirace pro jarní účesy od Schwarzkopf Professional 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script