top news

Products

Řada C.A.L.M

Čtvrtek, 02 Prosinec 2021 09:35

 Více než 50 procent zákazníků se potýká se suchou, podrážděnou nebo svědivou pokožkou hlavy 

Více než 40 procent klientek, které do salonu přicházejí na barvení, očekává nepříjemné pálení, nebo dokonce bolest během barvících servisů. Pro Londa Professional je šetrný přístup k vlasům a pokožce prioritou číslo jedna.

Řada C.A.L.M je bez silikonů, bez živočišných složek a s pH šetrným 
k pokožce.

Nová receptura, navržená pro citlivou a suchou pokožku hlavy, obsahuje marulový olej, známý následujícími vlastnosti:má regenerační vlastnosti, zklidňuje podráždění, snižuje zarudnutí pokožky.

 Nová řada C.A.L.M. 

C.A.L.M. SCALP COLOR PRIMER - před barvením 
a bez foukání! Vytváří ochrannou vrstvu, která chrání před vnějšími vlivy. Umožňuje okamžitou aplikaci barvy. Olejová bariéra poskytuje ochranu citlivé a suché pokožce během barvícího servisu. Neovlivňuje barevný výsledek.

C.A.L.M. SHAMPOO - jemně čistí citlivou a suchou pokožku. Pomáhá chránit barvené vlasy před blednutím a je ideální pro použití po jakémkoliv chemickém ošetření vlasů.

C.A.L.M. CONDITIONER - jemně vyživuje citlivou a suchou pokožku a vlasy. Pomáhá chránit barvené vlasy před blednutím.Vlasy se snadno rozčesávaní, jsou měkké a hydratované. Nezatěžuje a uzamyká barevné molekuly uvnitř vlasu.

C.A.L.M. NOURISHING SERUM

Šetrně zklidňuje citlivou a suchou pokožku již po prvním použití. Vyrovnává přirozené pH. Ideální po chemickém ošetření. S Marula Oil, panthenolem a betainem. (přírodní látka, která váže vlhkost).

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script