top news

Products

Profesionální náskok v krytí bílých vlasu

Čtvrtek, 14 Říjen 2021 18:06

L’Oréal Professionnel French Glossing: Tato nová salonní služba přináší nové pojetí základního protokolu s exkluzivním gloss tónováním pro výslednou odstupňovanou barvu a do hloubky vyživené vlasy. Dopřejte si kdekoli na světě francouzskou eleganci od kořínků po konečky.

V roce 1909 vytvořil chemik Eugène Schueller, zakladatel skupiny L’Oréal, první bezpečnou barvu na vlasy, z níž se stala první moderní barva. Tak se zrodila značka L’Oréal Professionnel Paris.  Od té doby stojí tato značka neustále v popředí v oblasti špičkových účinků na vlasy a doprovází kadeřnickou profesi svými průkopnickými inovacemi. 

 

V roce 2021 uvádí L’Oréal Professionnel Paris na trh charakteristickou profesionální službu French Glossing pro krytí bílých vlasů v salonu, která vznikla ve spolupráci s kadeřníky. 

 

Salonní služba ve 2 krocích:

 

Covidové období podtrhlo zásadní roli kadeřníků v našem každodenním životě. Personalizované výsledky na míru, po nichž touží všechny klientky, dokáží poskytnout pouze profesionálové. Nová exkluzivní salonní služba French Glossing je profesionální dvoufázová technika, inspirovaná francouzským know-how. Kombinuje 2 technologie a odstíny, přinášející jedinečné odstupňování barev, které nejsou nikdy monotónní, a dále gloss tónování. 

 

Krok 1: permanentní barva pro dokonalé krytí odrostů s barvami Majirel nebo iNOA.

Krok 2: Kyselé gloss tónování s Dia light v délkách pro oživení barvy, viditelně lepší kvalitu a výživu vlasů a pro vysoce lesklý efekt bez zatížení.  

 

Ikonické profesionální složení:

 

Jádrem služby French Glossing je Dia light, nepostradatelná technologie, kterou mistři balayage velmi rádi používají při tónování. Barvy Dia light představují jedinečnou, profesionální, exkluzivní technologii, která je k vlasům velmi šetrná. Neobsahují amoniak a přináší o 30 % větší výživu*. Její kyselé pH dodává vlasovému vláknu 2× lesklejší vzhled, neutralizuje nežádoucí odlesky a dlouho vydrží, až po dobu 6 týdnů*. Jejich jedinečná gelovo-krémová textura se navíc snadno aplikuje a oproti tekutým složením má extra pečující účinky.  

 

Co je nového? 


Ikonické barvy Dia light jsou nyní dokonale přizpůsobeny službám barvení i krytí bílých vlasů.  


Nový Clear je k dispozici v novém ekonomickém 250ml formátu. Naředí daný odstín a díky přimíchání do směsi Dia light jí dodává větší tekutost pro snadnou a rychlejší aplikaci s větší kosmeticitou na barvených vlasech. 

 

Nové obaly a zcela nový a více intuitivní vzorník,  obsahující 

odstíny Dia light v harmonii s odstíny Majirel. K dispozici je 8 nových odstínů, od nejtmavších po nejsvětlejší, které doplňují naši barevnou škálu: 3 / 5,11 / 5,20 / 6,35 / 7,3 / 8,43 / 9 / 9,2.  

 

Profesionálové i klientky si službu již zamilovali:

 

Služba French Glossing dokonale neutralizuje všechny barevné looky a zároveň vlasy do hloubky vyživuje. Jedná se o výsledek, kterého lze dosáhnout výhradně v salonech. Ženy si všímají profesionální odlišnosti a vrací se kvůli ní zpět. 

„Krytí bílých vlasů je v mém salonu nejčastěji požadovanou barvicí službou. Je skvělé mít k dispozici techniku, kterou se odlišíte, aniž by vyžadovala více času: je ziskovější, rychlejší a díky tekutější směsi se snáze aplikuje. Službu s Dia light nabízím za příplatek 10 €.“ Říká Mike Julliard, francouzský kadeřník, který se podílel na vývoji této služby. 

 


Udržitelný přístup. 

 

V L’Oréal Professionnel Paris se zavazujeme poskytovat profesionálům a jejich koncovým zákazníkům ty nejlepší zážitky a průkopnické technologie, a to s maximálním ohledem na životní prostředí. Služba French Glossing je koncipována tak, aby šetřila vodu a energii. 

 

Složení Clearu se lépe oplachuje, což ušetří až 1/3 vody* při každé službě.

Tuba je recyklovatelná a vyrobená z 95 % z recyklovaného hliníku.  

 

Uzávěry** a karton jsou plně recyklovatelné a vyrobené z recyklovaných materiálů.  


Related items

 • V čem jsou jiné? 14 Říjen 2021

  Nová generace barev iNOA. Poháněné silou oleje a personalizované díky technologiím.

 • 30. VÝROČÍ KADEŘNICKÉHO ATELIÉRU KOTLÁR 14 Říjen 2021

  Tomáš Kotlár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat více než před 30 lety a už v roce 1991, pár let po vyučení, otevřel svůj první ateliér.

 • Třídíme pro krásu: Vzdělávací web společnosti L’Oréal 14 Říjen 2021

  Společnost L'Oréal Česká republika ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM spouští vzdělávací web tridimeprokrasu.cz s cílem zvýšit povědomí o třídění odpadu z hygienických a kosmetických přípravků.

 • Style & Colour Trophy. Mezinárodní kadeřnická soutěž je zpět! 14 Říjen 2021

  Letos v novém online formátu, který ji otevírá všem vlasovým profesionálům! Tématem ročníku 2021 je jeden z největších kadeřnických trendů současnosti – French balayage. Objevte v sobě svou nekonečnou kreativitu i vy! 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script