top news

Products

Nejjemnější vlasová péče

Čtvrtek, 22 Červenec 2021 12:52

Wella Professionals Elements nejjemnější vlasová péče pro zdravé, krásné vlasy a pokožku. Obnovuje hebkost a lesk vlasů a chrání je před mechanickým poškozením. 

Představujeme vám inovaci řady vlasové péče ELEMENTS. Obsahuje ingredience, odpovídající nejvyšším standardům. Wella Professionals rozšířila portfolio 
o makro-péči o pokožku hlavy 
a soustředila značnou pozornost na trend přirozenosti a ekologické udržitelnosti stejně jako na ekologickou stopu celé značky.

Inovace

Řada je rozšířená o nové produkty. Pečující složení a přetrvávající vysoká účinnost. Salónní servis, speciálně navržený pro péči o pokožku hlavy.Ekologicky udržitelné obaly, 
s ohledem na snížení ekologické stopy značky.

Až 99 % ingrediencí pochází 
z udržitelných zdrojů. Složení bez silikonů a sulfátů. Neobsahuje žádné složky živočišného původu a má ekologicky udržitelné obaly.

REGENERAČNÍ ŠAMPÓN

Tento šampon jemně čistí vlasy díky působení luxusní pěny, aniž by vlasy dehydratoval. Oživuje hebkost a lesk vlasů pro zdravý vzhled, který si ihned zamilujete.

ZKLIDŇUJÍCÍ ŠAMPON

Tento jemný šampon obsahuje aktivní látky přírodního původu, které jemně čistí vlasy a pokožku hlavy. Obnovuje příjemný pocit pocit pokožky hlavy pomocí rostlinného glycerinu. Šampon je ideální pro každodenní používání.

REGENERAČNÍ KONDICIONÉR

Tento kondicionér s okamžitým efektem vlasy obnovuje 
a usnadňuje rozčesávání. Zároveň dodává vlasům lesk. Zanechává vlasy hydratované a chrání je před krepatěním a lámavostí.

ZKLIDŇUJÍCÍ SÉRUM

Hydratační sérum s rostlinným glycerinem hydratuje a zklidňuje suchou a citlivou pokožku hlavy. Pomáhá obnovit příjemný pocit pokožky, aniž by to ovlivnilo objem vlasů.

REGENERAČNÍ MASKA

Tato hydratační maska 
s intenzivnějším novým složením  obnovuje hebkost a lesk vlasů. Chrání také vlasy před krepatěním a lámáním.

ČIŠTÍCÍ PŘEDŠAMPONOVÁ PÉČE S OBSAHEM JÍLU

Předšamponová péče s obsahem kaolinového jílu vás zbaví přebytečného mazu, navrací pokožce hlavy přirozený pocit a zanechává vlasy s pocitem luxusní péče. Podporuje výživu kořínků vlasů.

REGENERUJÍCÍ LEAVE-IN SPREJ

Tento dvousložkový sprej pro snadné rozčesávání chrání vlasy před mechanickým poškozením každodenní péče (česání nebo zahřívání) a lámáním, zatímco hydratuje a krotí statické nebo kadeřavé vlasy.

 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script