top news

Products

ECRU NEW YORK - EVOLUCE V PŘÍMÉM PŘENOSU

Středa, 16 Prosinec 2020 09:19

ECRU New York je prestižní kolekce vlasové kosmetiky pro profesionální stylisty a make-up artisty. Každý produkt ECRU New York těží z více než 45 letého bohatého dědictví v oblasti vlasů a krásy obecně a byl vyvinut tak, aby poskytoval péči a výkon.

Péče

Produkty byly vytvořeny ve spolupráci se špičkovou a světově proslulou chemickou laboratoří s cílem vyvinout vysoce kvalitní a delikátní kosmetická složení pro oživení a ošetřování zdravých, krásných vlasů.

Výkon

Stylistické produkty  vyvinuté s ohledem na aktuální módní trendy zajišťují mimořádné výkony při každodenní úpravě vlasů tak, aby výsledek vypadal jako účesy na přehlídkovém molu. Jedná se přitom o výkon ve velmi náročných podmínkách. Složení produktů nabízí pružnost a sílu tam, kde je zapotřebí. 

ECRU New York nabízí propracovanou kolekci produktů k použití pro individuální nebo kolektivní práci pro zkrocení i těch nejnáročnějších typů vlasů.

Špičkové produkty pro umělecké vyjádření na všech typech vlasů.

 

Jedinečné složení s obsahem komplexu pro posílení kudrn (Curl-Enhancing complex) zvýrazňuje a zdokonaluje přírodně vlnité, kadeřavé nebo kudrnaté vlasy. 

Pečlivě vybíráme vysoce kvalitní ingredience s cílem zajistit, aby každý z našich produktů poskytoval nejen špičkový výkon na profesionální úrovni, ale aby také obstát v nejpřísnějších bezpečnostních standardech a mezinárodních kritériích. ECRU New York navíc při volbě obalových materiálů neustále hledá udržitelné alternativy tak, abychom přispěli k minimalizaci naší uhlíkové stopy. Kde koupt?

 

 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script