top news

Products

Jin a jang tónujících šamponů

Středa, 25 Listopad 2020 09:34

Bez „fialových“ či „silver“ šamponů už si naši praxi nedokážeme představit. Jeden z produktů, které ze dne na den změnily život nejen nám kadeřníkům, ale i našim klientkám.

Víte ale o mladším bratrovi tohoto produktu? Na trhu se objevil tónující šampon pro brunetky… Čokoládový! Pojďme se na oba póly tónujících šamponů podívat zblízka. 

Brilliant platinum hair bath

Značky oolaboo je bezsulfátová vlasová lázeň s fialovo-modrými barevnými pigmenty. Už jsme si zvykli, že pro oolaboo je výjimečnost samozřejmostí, a nemůžeme se tedy divit, že k hlavním složkám patří nejdražší ingredience světa -  italský bílý lanýž. Díky němu jsou vlasy hedvábně lesklé, poddajné a plné života. 

Jak tuto vlasovou lázeň používat? Udělá nám službu při udržení blond studených tónů ve výšce 
8 a výše. Velmi vhodný je pro klientky, se kterými máte termín jednou za dva až tři měsíce, třeba ty, které chodí na balayage. 

Svůdná hnědá barva 

Teď si ale představte druhou stranu této mince. Namísto ledově studené blond toužíme po měkké, šťavnaté a svůdné hnědé barvě. Fádní jednotvárnost, do které dokážou upadnout vlasy do výšky 7, potřebujeme nahradit nezkrotným, živelným pohybem každého pramene. Pure chocolate hair bath vlasová lázeň obsahuje všechny pigmenty (žlutý, červený i modrý), takže rovnoměrně podpoří luxusní hnědý odstín, ale my se přitom nemusíme bát, že by nám vlas pod rukama dostal nechtěnou barvu. Tento tónovací šampon přináší žádoucí barvu nejen barveným brunetkám, ale 
i panenským vlasům, které mají zesvětlené konce od slunce. Snadná neutralizace pigmentovaným šamponem. 

Vlasová lázeň 

Každý je jiný, ale jedno mají společné… Platinum brilliant 
i chocolate hair bath můžeme použít nejen jako každodenní péči, ale i na suchý vlas. Aplikujte jako barvu na 5–20 minut 
a výsledky posuďte sami!

Nezapomeňme ale, že stále mluvíme o vlasových lázních, které nevstupují dovnitř do vlasu. Využijeme jejich schopnost neutralizace, ale nemusíme se bát žádného dalšího barvení. 

Už je zkoušíte?


Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script