top news

Products

Invigo péče - Wella Professionals

Středa, 31 Říjen 2018 09:45

Užijte si nejrychlejší cestu k znovu získané energii pro vaše vlasy. Nová péče od Wella Professionals

Moderní životní styl nás nutí neustále zrychlovat. Budování kariéry, aktivní odpočinek, perfektní domov. Díky těmto faktorům je čím dál těžší najít si čas pro sebe. Zpomalit, nadechnout se a doplnit fyzickou i emocionální energii. Odpočinek a relaxace se ocitají až na samém konci pomyslného seznamu úkolů a naše vlasy jsou tak často zanedbané a bez života.

Právě z těchto důvodů Wella Professionals představuje INVIGO – novou, ucelenou, vysoce účinnou vlasovou péči, navrženou pro rychlé a efektivní dobití energie a vyslyšení všech potřeb vlasů. Pomocí trojice NOVÝCH pokročilých technologií, super ingrediencí a vitamínů - INVIGO BlendsTM – okamžitě posiluje vlasy a přispívá k celkové pohodě. Během několika minut jsou vlasy jako vyměněné a plné života.  

Pečující ošetření INVIGO zvyšuje také hodnotu salonu. Těmito službami můžete poskytnout klientkám péči pomocí nových koncentrovaných boosterů, experty vyvinutou akupresurní masáž a přípravky, které vlasy okamžitě oživují a zanechávají je zdravé. Nové designové obaly zahrnují nové použité materiály, pastelové barvy a prodloužené siluety pro větší atraktivitu u klientů. Kompletní péče INVIGO obsahuje nové řady: Blonde Recharge (specialista na blond vlasy), Color Brilliance (zářivá barva), Nutri-enrich (pro suché vlasy), Volum Boost (dodání objemu) a Aqua Out (hloubkové čištění a péče o pokožku) a byla vyvinuta pro spojení se třemi exkluzivními salonními přípravky INVIGO: Brilliance Booster, Nutri Booster a Volume Booster. Ty promění jakékoliv salonní ošetření v rychlou, snadnou, personalizovanou a příjemnou péči. Přesně, jak to vyžadují naši klienti.

 

POKROČILÁ VĚDA 

Novinka INVIGO je tvořena pomocí vysoce výkonných směsí INVIGO-BlendsTM. Nová složení, pokročilé technologie a vitamíny jsou pečlivě vybírány pro každou řadu, aby přinášely nejkvalitnější pečující řešení pro všechny potřeby vlasů. Na začátku, během odborné konzultace se stylistou, je vždy určena ta správná kombinace směsí na míru každé klientky a jejích vlasů.

 

Related items

 • VEĽKÉ ODHALENIE PATRICA CAMERONA 31 Říjen 2018

  Diváci pravidelnej relácie na Instagrame a Facebooku Patricka Camerona „Vzdelávanie v izolácii“ boli tento týždeň prekvapení veľkým odhalením.

Stretnutie začalo tým, že Patrick ukázal, ako vytvoriť dva nenáročné a inšpirujúce vzhľady na svojich figurínach. Keď dokončil svoj 2. štýl, začal hovoriť o svojich vlasoch. Vysvetlil, že na začiatku svojej kariéry bol uznávaný pre svoje dlhé kučeravé vlasy.

 • Nejjemnější vlasová péče 31 Říjen 2018

  Wella Professionals Elements nejjemnější vlasová péče pro zdravé, krásné vlasy a pokožku. Obnovuje hebkost a lesk vlasů a chrání je před mechanickým poškozením. 

 • ILLUMINAGE kolekce Studia Wella Praha. 31 Říjen 2018

  Šetrné a přesné prosvětlování, světový trend, dokonalá technika. To vše propojeno do nadčasové kolekce Studia Wella Praha.

 • TrendVision Award oslovuje všechny ambiciózní umělce 31 Říjen 2018

  TrendVision Award, Přijměte pozvání a staňte se součástí jedné z nejprestižnějších událostí kadeřnického roku a změřte tak sílu své zručnosti, představivosti a kreativity se stylisty a koloristy z celého světa. Vdechněte život svým vizím a dovednostem.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script