top news

Products

Source Essentielle

Středa, 31 Říjen 2018 09:38
 • Přírodní krása není jen trendem, ale životním stylem. Profesionální přírodní vlasová péče s ekologickou hodnotou 
 • od L´Oréal Professionnel.

Source Essentielle je nová salonní vlasová péče, která je ekologická od začátku až do konce a důsledně se řídí závazky udržitelnosti. Vrací se k přirozenosti, a proto obsahuje minimální množství ingrediencí, které jsou esenciální a účinné. Přírodní ingredience jsou získány ekologickou cestou včetně květů a lahvičky šamponu jsou navrženy pro minimální dopad na planetu. 

 

Přírodní vlasová péče se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních! Šampon Source Essentielle má typický hranatý tvar, který pojme maximální množství produktu s minimálním dopadem na planetu a zároveň optimalizuje využití prostoru při přepravě. Lahvička šamponu snižuje uhlíkovou stopu, optimalizuje využití prostoru a má 90% míru biologické odbouratelnosti. Každý šampon lze doplnit v salonu u šamponového baru až třikrát! Doplnění ušetří ekvivalent hmotnosti jedné lahvičky, tím pádem minimalizuje použití plastu. Ekologicky uvědomělý salon využívá digitální panely, aby omezil použití papíru a šetřil přírodu. Source Essentielle Nourishing šampon na suché vlasy obsahuje až 96 % přírodních ingrediencí, mezi které patří olej z jasmínových květů a sezam. Květy jasmínu zklidňují a pročišťují. Sezamový olej je známý svými hloubkově vyživujícími účinky.

 

ŘADA Source Essentielle 

Source Essentielle Delicate šampon pro citlivou vlasovou pokožku obsahuje až 80 % přírodních ingrediencí, jako jsou květy měsíčku a heřmánku. Heřmánek posiluje
a rozjasňuje a měsíček zklidňuje
a regeneruje. 

Péče Source Essentielle Daily je vhodná pro normální vlasy a obsahuje nejméně 99 % přírodních ingrediencí, mezi něž patří především Aloe Vera. Díky jeho zázračným účinkům jsou vlasy hebké a snadno se rozčešou. 

Péče Source Essentielle Radiance s fíkovou dužinou pro barvené vlasy obsahuje 99 % přírodních ingrediencí. Květy slaměnky jsou známé svými detoxikačními vlastnostmi a fíková dužina působí jako účinný antioxidant, díky němuž se barva vlasů nevytrácí. 

Source Essentielle Nourishing maska se sezamovým olejem obsahuje 99 % přírodních látek a je ideální pro suché vlasy. Obsahuje sezamový olej, který hloubkově vyživí, a jasmínové květy, které vlasy zanechají krásně jemné. 

Source Essentielle Nourishing olej na vlasy se 100% přírodními látkami vlasům dodá lesk a sílu. Obsahuje oleje z jasmínových květů
a levandule, které vlasy krásně provoní. Neoplachuje se.

Source Essentielle Radiance olej pro barvené vlasy je 100% přírodní. Obsahuje vyživující oleje z levandule a slaměnky, které vlasy vyživí a zanechají je krásně hebké. Neoplachuje se.

Related items

 • Partnerský kongres Salon Expert 2018 31 Říjen 2018
  • Začátkem června se konal v pražském Kongresovém centru Partnerský kongres Salon Expert 2018 L´Oréal Professionnel. Na událost dorazilo téměř 1000 kadeřníků z České republiky, Slovenska a Maďarska.
 • Rebelská romantika kolekce vlasových trendů jaro / léto 2016 31 Říjen 2018

  Láska je odlišnost i podoba, pohyb i póza, světlo i stín. Je to kontrast barev od studené blond k teplé přírodní hnědé, od jemných pastelů až po výrazné odstíny mědi. Kolekce vytvořené ambasadory L´Oréal Professionnel z České republiky a Slovenska. Každý look vás vezme na cestu lásky, nenávisti, boje a smíření. Jaká je láska v dnešní době? 


  Na naši obálce ESTETICA Czech&Slovak 2 / 2016 vizuál od Marka Pátla..

   

   

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script