top news

Look/Nails

Kultovní barvy

Úterý, 26 Leden 2016 08:22

Značka Essie je velmi oblíbená pro svůj vizionářský přístup k barvám udávající nejnovější trendy a díky unikátním názvům laků tak vytvořila nový standard ve své kategorii.

Americká profesionální značka pro nehtové salony byla založena v roce 1981 Essie Weingartenovou, která je ve svém oboru považována za ikonu a odbornici na barvy. Essie je velmi oblíbená právě pro svůj vizionářský přístup k barvám udávající nejnovější trendy a díky unikátním názvům laků tak vytvořila nový standard v této kategorii. Tato velmi kvalitní a luxusní prémiová značka pro profesionály, oblíbená mezi celebritami a ženami milujícími módu a styl, se dnes prodává ve více než 100 zemích světa. Essie přináší vysoce kvalitní a bezpečné produkty nehtové péče, které získaly mnoho ocenění, teď i do České republiky a na Slovensko!Essie se jako značka udávající trendy řadí mezi elitu v módním průmyslu. Každým rokem spolupracuje s předními světovými návrháři na módních přehlídkách v rámci fashion weeků pro vytvoření dokonalé tečky celé kolekce, aby co nejvíce zaujala všechny obdivovatele a milovníky módy. I to je důvodem, proč je Essie velmi oblíbená mezi celebritami, bloggery a redaktory lifestylových magazínů. Rozšiřte nabídku vašeho salonu a posilněte tak váš byznys! I vy se ptáte, proč rozšířit nabídku vašeho salonu právě o péči o nehty? Co tím vlastně získáte? Zeptali jsme se majitelů salonů, kteří již toto rozhodnutí udělali.

 


Tomáš KOTLÁR, Atelier Kotlár, Praha: Manikúru máme v salonu od jeho založení. Říkáme tomu tady STK – některé ženy přijdou dopoledne a odchází večer. Za jeden den stihnou kosmetiku, masáž, vlasy, manikúru a pedikúru. Všechno se u nás dokonce dá dělat díky speciálnímu prostoru najednou.


Irena VAVRUŠKOVÁ, Studio Vavruškovi, Praha: Manikúru vnímám jako dodatečnou službu, která dotvoří nabídku. Neoddělitelně to k sobě patří, jsou to příbuzné služby a obory. Zvýšilo mi to obrat a klientky jsou spokojenější. Jsou rády, že to mají v jednom salonu, šetří to čas.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script