Print this page
Hairtrends

ILLUMINAGE kolekce Studia Wella Praha.

Středa, 04 Listopad 2020 10:31

Šetrné a přesné prosvětlování, světový trend, dokonalá technika. To vše propojeno do nadčasové kolekce Studia Wella Praha.

Spoluprací Studia Wella Praha a lifestylového magazínu ELLE vznikla nová vlasová kolekce, reflektující poslední vlasové směry, kterou vytvořili Top stylista Jan Hájek a Marek Syřiště ve spolupráci se stylistem celebrit Martinem Tylem.

Přirozené zesvětlování 

Wella Professionals před krátkým časem představila (nejen) kadeřnické odborné veřejnosti unikátní a nejpokročilejší techniku přirozeného zesvětlování ILLUMINAGE, která pozvedá dříve známé techniky, jako je například Ombre nebo Balayage, do zcela nových výšin. Využití mistrovské techniky ILLUMINAGE pro tuto kolekci pak dokazuje, že je opravdu nadčasová: dokáže podtrhnout styl od šedesátých let přes devadesátky minulého století až po tu nejčerstvější 
a nejnáročnější současnost. ILLUMINAGE obstojí v každé době. Další nedocenitelnou výhodou ovládnutí tohoto trendu v barvení je fakt, že po osvojení této techniky si můžete přenést řadu nových podnětů, prvků nebo postupů do své každodenní práce a vytvářet pro své klienty krásné barevné výsledky.

 

Vlasy: Jana Hájek, 

Marek Syřiště, Martin Tyl

Make-up: Hristina Georgievska

Styling: Lenka Kermes

  • Wella3  • Wella4  • Wella5  • Wella 2  •  

Related items