top news

Events/News

STAŇTE SE KADEŘNÍKEM ROKU 2023

Úterý, 21 Únor 2023 09:48

Zúčastněte se nezávislé kadeřnické soutěže, ve které porovnávají své umění tisíce kadeřníků po celém světě. Staňte se součástí CZECH & SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS!

Využijte tuto jedinečnou příležitost pro váš další rozvoj a profesní růst. Zhodnoťte své nadání, roky píle a vzdělávání a posuňte se ve své kariéře zase o krok dál... Ukažte, že dokážete vytvořit svůj vlastní styl, že máte nápady a chuť posouvat hranice. Dejte o sobě vědět odborné veřejnosti i zákazníkům. Protože to můžete být právě vy, kdo okusí chuť vítězství a stane na postu nejvyšším – Kadeřník roku 2023.

Soutěž Kadeřník roku oslavuje ty nejlepší z nejlepších, doposud neznámé kadeřníky posouvá na špičku v oboru. I vy můžete brzo stát na vrcholu – stačí si vybrat kategorii, ve které chcete soutěžit, a odeslat přihlášku se soutěžní kolekcí. Každá kategorie má speciální pravidla, proto věnujte pozornost veškerým informacím.

Vvaše soutěžní kolekce složené ze 4 fotografií se zašlete do 31. července 2023!

Kategorie

DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES PRAHA 

DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES ČECHY 

DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES MORAVA 

DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES SLOVENSKO 

PÁNSKÝ KOMERČNÍ ÚČES 

AVANTGARDA

OBJEV ROKU 

KOLORISTA ROKU

TÝM ROKU

CENA TISKU ČR

CENA TISKU SR

CENA VEŘEJNOSTI ČR 

CENA VEŘEJNOSTI SR

Informace o HDA

Related items

 • Nová značka STMNT 21 Únor 2023

  Nová značka STMNT, která je určena k péči 
o všechny typy vlasů a vousů. Vytvořili ji tři průkopníci moderního holičství - Julius Cvesar, Staygold a Nomad Barber.

 • Brunetky, oslňte svojou prirodzenou farbou! 21 Únor 2023

  Ak ste majiteľkou tmavších vlasov a chcete mať farbu podľa posledných trendov, stavte na jedinečnú a tak žiadanú autenticitu. Opýtajte sa svojho kaderníka na dokonale prirodzene vyzerajúce kadere v trblietavých tónoch béžovej alebo v jemných tónoch s nádychom čokolády.

 • Spirit Collection od Schwarzkopf Professional 21 Únor 2023

  Inspirace pro jarní účesy od Schwarzkopf Professional 

 • Kadeřník roku ’19 21 Únor 2023

  Letošní vítěz soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards byl představen na slavnostním Galavečeru ve Foru Karlín. Vítězkou se stala Leona Michalová, která získala titul Kadeřník roku 2019.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script