top news

Events/News

Estetica Design

Úterý, 07 Červen 2022 06:34

Po dvouleté přestávce se 7. ročník soutěže Best Salon Award – What’s Up In Paris bude konat v Paříži v rámci MCB by Beauté Sélection 2022. Pokud si myslíte, že je design vašeho salonu obzvláště atraktivní, proč se nepřihlásit? Mohli byste nakonec letět do francouzského hlavního města vyzvednout si cenu!

Je čas připravit se na ročník 2022 ceny Best Salon Award – What’s Up in Paris, cenu propagovanou Estetica Design a MCB od Beauté Sélection, která bude hledat nejlepší mezinárodní salon z hlediska dopadu a koncepčního designu.

JSOU DVA KROKY

Fáze předběžného výběru materiálu předloženého ke vstupu;

Prezentace finalistů na MCB by Beauté Sélection v Paříži (Porte de Versailles, 10.-11.-12. září 2022) a současné vyhlášení celkového vítěze.

Porota složená ze zástupců EsteticaDesign a MCB by Beauté Sélection bude vybírat na základě rozvržení, konceptu, funkčnosti a vizuálního dopadu.

Best Salon Award – What’s Up In Paris: JE SNADNÉ ZÚČASTNIT SE

 Chcete-li se zúčastnit ročníku 2022, zašlete prosím:

a) Minimálně 5 fotografií salonu ve vysokém rozlišení ve formátu .jpg (300 dpi).

b) Dokument aplikace Word obsahující následující informace:

název salonu a úplná adresa e-mail + webové stránky + případné sociální sítě jméno majitele/manažera použité značky produktů pro péči o vlasyspolečnost, která poskytla technický nábytek (proplachy, židle, pracovní stoly atd.) rok otevření a/nebo renovacekrátké vysvětlení designu koncept (max 500 znaků)

Veškerý materiál musí být:

Seřazeno do jedné komprimované složky ve formátu .zip

Zasláno týmu Best Salon Award – What’s Up in Paris nejpozději 20/06/2022 – e-mailem nebo WeTransfer na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

NA PÓDIU!

Vítěz ceny vystoupí na pódium společně se zástupci MCB by Beauté Sélection.

Mohli byste to být vy, tak pošlete své fotky hned teď!

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script