top news

Events/News

Global Creative Awards 2022

Pondělí, 31 Leden 2022 10:10

Global Creative Awards se v roce 2022 vrací zpět ŽIVĚ se všemi kategoriemi

Global Creative Awards pro stylisty představují příležitost předvést svou plnou kreativitu bez jakýchkoli omezení. Základem je svoboda stylistů při vytváření soutěžního looku, který bude znázorňovat jejich vlastní jedinečnou vizi a kreativitu. Soutěže Global Creative Awards se mohou zúčastnit všichni zákazníci divize Kao Salon Division, kteří používají výrobky značek Goldwell, KMS a Oribe. V roce 2022 bude tato vyhlášená soutěž probíhat opět živě a s kompletní nabídkou všech 7 kategorií. 

„Úplně první Global Creative Awards v roce 2021 dokázaly, že stylisté po celém světě jsou připraveni přicházet s inspirativními kreacemi, a znovu se tak potvrdilo, že kreativita nezná hranic“, říká John Moroney, VP Creative & Communication. 

Stylisté se mohou zúčastnit dvou různých soutěží – Technical Awards se třemi různými kategoriemi a Editorial Awards se čtyřmi kategoriemi: 

TECHNICAL AWARDS

Soutěže v kreativitě, které začínají focením a končí utkáním v technice naživo. Color Zoom Challenge již za léta svého fungování inspirovala k účasti v soutěži tisíce stylistů – a nyní pokračuje v novém zajímavém kabátě. 

// new talent colorist of the year: Tato kategorie dokazuje světu, že věk není určujícím předpokladem pro vysokou úroveň kreativity, a začínající stylisté zde mají možnost prokázat svůj talent a technické schopnosti. Kategorie je určena stylistům s méně než pěti roky praxe. 

// creative colorist of the year: Vrcholná koloristická soutěž. Stylisté v této kategorii zachytí svou vizi na fotografii a poté ji zopakují naživo na mezinárodní soutěži. Této kategorie se mohou zúčastnit všichni stylisté, kteří touží soutěžit v oblasti koloristiky. 

// creative haircutter of the year: Tato nová kategorie je otevřená všem zapáleným kadeřníkům, kteří chtějí svým střihem světu ukázat, jaký náskok mají před konkurencí. Stylisté v této kategorii zachytí svou vizi na fotografii a poté ji zopakují naživo na mezinárodní soutěži.

Účastníci technických kategorií budou soutěžit nejprve na národní úrovni ve své zemi. Poté se zlatí vítězové vydají na mezinárodní soutěž naživo. 

EDITORIAL AWARDS 

Čtyři zajímavé nové kategorie globální soutěže pouze na základě fotografií, které oslavují dokonalost v editoriální kreativitě. 

// men‘s hairstylist of the year: Stylisté vytvoří kolekci špičkových looků pro muže, na nich předvedou svůj um a znalosti stylingu, holičství a péči o vzhled u mužů. 

// salon team of the year: Tato kategorie představuje dokonalou příležitost pro celý salon předvést svou kreativitu a vytvořit kolekci, která bude reprezentovat společnou vizi a vyzdvihne sílu celého týmu. 

// avant garde stylist of the year: Pro vítězství v této kategorii budou stylisté muset překročit hranice konvenčního kadeřnictví a odvážit se inspirovat se svou kolekcí vizionářských prací. 

// editorial colorist of the year: V této kategorii stylisté vyjádří svou vizi v barvení a vytvoří editoriální kolekci, v rámci které budou moci předvést svou kreativitu v oblasti barev, svou přesnost a vizi. 

Účastníci editoriálních kategorií budou soutěžit v mezinárodní foto soutěži v rámci celého světa. Zlatí vítězové každé z technických kategorií si vyslouží uznání a ocenění za své kreativní snahy. Kromě ceny za vítězství si vyslouží místo v médiích po celém světě. 

Vítězové Global Creative Awards budou vyhlášeni na Kao Salon Global Experience Event, která se bude konat v říjnu 2022 – NAŽIVO – v Amsterdamu. 

Další informace a podrobnosti o požadavcích a pravidlech Global Creative Awards najdete na globalcreativeawards.com.

 

 2021 AVANT GARDE BRONZE MARCELA BLECHOVÁ CZECH REPUBLIC

 

 

Related items

 • Kao Salon Global Experience 31 Leden 2022

  Na 2 300 kadeřníků z celého světa se zúčastnilo přední globální akce v oboru v Amsterdamu GLOBAL CREATIVE AWARDS

 • „HAIR EVERY-WEAR“ 2.0 Angelo Seminara 31 Leden 2022

  PŘEDSTAVUJEME „HAIR EVERY-WEAR“ 2.0 .Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara ve svém druhém filmu prezentuje individualitu skrze emocionální kreativitu

 • PŘEDSTAVUJEME BOLT 31 Leden 2022

  Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara odhaluje svou nejnovější kolekci 3D vlasových kreací 

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 31 Leden 2022

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozvala Kao Salon Division stylisty z celého světa na svou virtuální show Kao Salon Virtual Experience 2021. Ti v rámci této akce využili možnosti zažít 48 hodin plných kreativity a inspirace: Různí umělečtí kadeřníci se podělili o své nejlepší technické a umělecké dovednosti v oblasti barvení, stříhání a stylingu. Jedním z několika vrcholů této akce byl slavnostní večer, kdy proběhlo „živé“ vyhlášení celosvětových vítězů Global Creative Awards.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script