top news

Events/News

30. VÝROČÍ KADEŘNICKÉHO ATELIÉRU KOTLÁR

Čtvrtek, 14 Říjen 2021 18:21

Tomáš Kotlár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat více než před 30 lety a už v roce 1991, pár let po vyučení, otevřel svůj první ateliér.

Tomáš Kotlár se aktivně účastnil na mnoha kadeřnických soutěžích, jak na domácí, tak mezinárodní scéně. Mistr Prahy, mistr ČR, 3. místo na mezinárodní soutěži v Budapešti. Účastnil se také mezinárodní účesové show v Lucerně.

Je prvním ambasadorem L´oréal Professionnel. Po vystřídaní několika provozoven se před patnácti lety usadil v Tyršově domě na Praze 1, kde v současnosti vlastní a provozuje Kadeřnický Ateliér Kotlár o rozloze 250 m2, ve kterém poskytuje svým zákazníkům kompletní služby včetně manikúry, pedikúry, kosmetiky a masáží.

Od roku 2014 do současnosti patří Kadeřnický Ateliér Kotlár mezi salony Premium Expert. Tomáš založil a uspořádal 20. ročníků Picasso hair show v hotelu Hilton Praha. Byl hlavním školitelem střihů pro Matrix. Vydal také svou knihu. Každý rok fotí novou kolekci účesů a přináší na trh inovace. Neustále vymýšlí nové projekty, jako byl Hair Maraton 2016, a následně Junior Hair Show 2019 a 2020, která však z důvodů nařízení vláda nemohla být uskutečněna. Tato show je zaměřena na mladé kadeřnické talenty z českých odborných škol a učilišť.

Kadeřnický Ateliér Tomáše Kotlára patří ke špičce na české kadeřnické scéně a mimo jiných jej navštěvují také známé osobnosti. Například paní Tereza Pergnerová nebo Mahulena Bočanová. V roce 2020 se během pandemie pustil do vlastní kolekce oblečení nejen pro kadeřníky a v letošním roce se stal spoluzakladatelem a místopředsedou představenstva AZKB z.s. Asociace zaměstnavatelů v kadeřnickém a beauty oboru, z.s.

Related items

 • V čem jsou jiné? 14 Říjen 2021

  Nová generace barev iNOA. Poháněné silou oleje a personalizované díky technologiím.

 • Profesionální náskok v krytí bílých vlasu 14 Říjen 2021

  L’Oréal Professionnel French Glossing: Tato nová salonní služba přináší nové pojetí základního protokolu s exkluzivním gloss tónováním pro výslednou odstupňovanou barvu a do hloubky vyživené vlasy. Dopřejte si kdekoli na světě francouzskou eleganci od kořínků po konečky.

 • Třídíme pro krásu: Vzdělávací web společnosti L’Oréal 14 Říjen 2021

  Společnost L'Oréal Česká republika ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM spouští vzdělávací web tridimeprokrasu.cz s cílem zvýšit povědomí o třídění odpadu z hygienických a kosmetických přípravků.

 • Style & Colour Trophy. Mezinárodní kadeřnická soutěž je zpět! 14 Říjen 2021

  Letos v novém online formátu, který ji otevírá všem vlasovým profesionálům! Tématem ročníku 2021 je jeden z největších kadeřnických trendů současnosti – French balayage. Objevte v sobě svou nekonečnou kreativitu i vy! 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script