top news

Events/News

Kao Salon Virtual Experience 3. a 4. října 2021

Úterý, 28 Září 2021 09:25

Po velkém loňském úspěchu virtuální kadeřnické show Kao Salon Virtual Experience se Kao Salon Division rozhodla uspořádat tuto akci i letos. Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozve Kao Salon Division stylisty z celého světa na akci Kao Salon Virtual Experience 2021.

Multikanálová streamovací akce bude nezapomenutelnou oslavou kreativity, kultury a pospolitosti – #creativityneverstops. Všichni stylisté, a to i ti, kteří nejsou zákazníky společnosti Kao, budou mít letos jedinečnou příležitost zažít 48 hodin plných kreativity a inspirace: Více než 25 různých uměleckých stylistů se s diváky podělí o své nejlepší technické a umělecké dovednosti v barvení, stříhání a stylingu. Jedním z vrcholů této akce bude Global Creative Award Show s „živým“ vyhlášením vítězů finále. 

Tato akce jako inspirace pro umělecké stylisty bude vysílána na dvou kanálech, dále bude zahrnovat prezentace akademií a ukázky technik, kreativní kolekce a tipy pro činnost kadeřnických salonů. 

 

KANÁL 1: KREATIVITA 

To nejlepší pokud jde o inspiraci a uměleckou tvorbu, co vám může Kao Salon nabídnout: od uměleckých týmů z celého světa po exkluzivní premiéru globálních cen Global Creative Awards představující novou kolekci Angela Seminary

Inspirativní ukázky umělecké tvorby poskytnou hostům z celého světa příležitost sledovat opravdové mistrovství a řemeslné dovednosti: Visionaries Artistic Team z Polska, X-Presion ze Španělska, GEOGANIC z Belgie, We-R z Nizozemska, M&P z Francie, Oribe z USA. Součástí programu bude speciální výroční prezentace Maria Krankla a různé panely na téma podnikání a udržitelnost. 

 

Akce Global Creative Award Show bude živě vysílána z virtuálního studia. Živé vyhlášení celosvětových vítězů soutěže bude jedním z mnoha vrcholů celé akce a bude se konat 3. října. Dalšími „zlatými hřeby“ této show budou prezentace Sustainable Salon Leadership Recognition (Uznání za udržitelné vedení salonu), nová kolekce Angela Seminary a oznámení nového místa konání akce pro rok 2022. 

 

 

KANÁL 2: INSPIRACE 

Kreativita, trendy a inspirace. Více než 25 různých uměleckých stylistů se s diváky podělí o své nejlepší technické a umělecké dovednosti v barvení, stříhání a stylingu. 

 

Část věnovaná akademiím představí akademie z celého světa společně s představením výkonů týmu z každé lokace: Kao Akademie Milán, Kao Akademie Německo, Kao Akademie New York a Kao Akademie Hongkong. 

 

Ukázek tvůrčích technik se zúčastní 25 stylistů, kteří předvedou kreativitu bez hranic - #creativityneverstops.  

 

Připojte se k akci Kao Salon Division a buďte svědky virtuální show prezentující umělecké dovednosti a schopnosti na akci Kao Salon Virtual Experience. A zúčastněte se samozřejmě také virtuálního slavnostního předávání cen Global Creative Awards streamované živě za účasti speciálních hostů.   

 

Nenechte si ujít příležitost zapojit se do světa kreativity Kao Salon, která je také výrazem pospolitosti komunity.

 

Zaregistrovat se mohou stylisté a salony odkudkoli: 

www.kaosalondivision.com/virtualexperience

 Media

Related items

 • PŘEDSTAVUJEME BOLT 28 Září 2021

  Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara odhaluje svou nejnovější kolekci 3D vlasových kreací 

 • Global Creative Awards 2022 28 Září 2021

  Global Creative Awards se v roce 2022 vrací zpět ŽIVĚ se všemi kategoriemi

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 28 Září 2021

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozvala Kao Salon Division stylisty z celého světa na svou virtuální show Kao Salon Virtual Experience 2021. Ti v rámci této akce využili možnosti zažít 48 hodin plných kreativity a inspirace: Různí umělečtí kadeřníci se podělili o své nejlepší technické a umělecké dovednosti v oblasti barvení, stříhání a stylingu. Jedním z několika vrcholů této akce byl slavnostní večer, kdy proběhlo „živé“ vyhlášení celosvětových vítězů Global Creative Awards.

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 28 Září 2021

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozve Kao Salon Division stylisty z celého světa na akci Kao Salon Virtual Experience 2021.


Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script