top news

Events/News

Třídíme pro krásu: Vzdělávací web společnosti L’Oréal

Čtvrtek, 22 Červenec 2021 12:40

Společnost L'Oréal Česká republika ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM spouští vzdělávací web tridimeprokrasu.cz s cílem zvýšit povědomí o třídění odpadu z hygienických a kosmetických přípravků.

Tato iniciativa reflektuje závazek programu udržitelnosti L'Oréal pro budoucnost, v němž se L'Oréal zavazuje k vzdělávání svých spotřebitelů v oblasti udržitelných kosmetických postupů a v oběhové ekonomice třídění odpadu z obalů. Na podporu iniciativy se společnost L'Oréal rozhodla zahrnout do komunikace svých značek pokyny pro třídění obalů.

„Do této kampaně se zapojilo 15 značek skupiny L’Oréal, jako L'Oréal Paris, Garnier, Vichy, La Roche-Posay, Lancôme, Biotherm, L'Oréal Professionnel nebo Kérastase. Značky zvýší povědomí spotřebitelů o třídění obalů kosmetických přípravků prostřednictvím sociálních médií a také pomocí jejích produktových reklam, aby zapojily své spotřebitele do správného třídění obalů kosmetických přípravků,“ uvedla Brigitte Streller, generální ředitelka L'Oréal Česká republika.

 

Related items

 • V čem jsou jiné? 22 Červenec 2021

  Nová generace barev iNOA. Poháněné silou oleje a personalizované díky technologiím.

 • 30. VÝROČÍ KADEŘNICKÉHO ATELIÉRU KOTLÁR 22 Červenec 2021

  Tomáš Kotlár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat více než před 30 lety a už v roce 1991, pár let po vyučení, otevřel svůj první ateliér.

 • Profesionální náskok v krytí bílých vlasu 22 Červenec 2021

  L’Oréal Professionnel French Glossing: Tato nová salonní služba přináší nové pojetí základního protokolu s exkluzivním gloss tónováním pro výslednou odstupňovanou barvu a do hloubky vyživené vlasy. Dopřejte si kdekoli na světě francouzskou eleganci od kořínků po konečky.

 • Style & Colour Trophy. Mezinárodní kadeřnická soutěž je zpět! 22 Červenec 2021

  Letos v novém online formátu, který ji otevírá všem vlasovým profesionálům! Tématem ročníku 2021 je jeden z největších kadeřnických trendů současnosti – French balayage. Objevte v sobě svou nekonečnou kreativitu i vy! 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script