top news

Events/News

Začíná legendární profesionální soutěž L’Oréal Professionnel “Style & Colour Trophy”

Pondělí, 31 Květen 2021 07:44

Tato celosvětová soutěž nyní přichází online, v nové podobě a s novým přístupem pro maximální dostupnost a viditelnost této události. 

Koná se od roku 1954, zrodila se ve Velké Británii a je to profesionální akce, kterou profesionální kadeřníci znají jako nejdůležitější a také nejdéle trvající soutěž na světě. Style & Colour Trophy přináší každoročně všem soutěžícím jedinečnou příležitost předvést svou práci, nové techniky a objevit vlasové trendy a nové účesy. Umožňuje kadeřníkům dosáhnout uznání a být inspirací mezi nejlepšími z nejlepších z více než 40 zemí světa. Soutěž je význačná svým celkovým uměleckým zaměřením, které se po kadeřnících vyžaduje, neboť jsou hodnoceni na základě celého looku, zahrnujícího vlasy, líčení, střih i styl. L’Oréal Professionnel Paris má jako lídr kadeřnického průmyslu již déle než 110 let poslání odhalovat a vyzdvihovat hodnotu profesionálních talentů pro celý okolní svět. Tento ročník soutěže Style & Colour Trophy je příležitostí, jak ještě víc podtrhnout profesionální náskok a veškerou pozornost soustředit na kadeřníky.    

 

V roce 2021 se soutěž v nové digitální podobě otevírá celému světu: 

Tato legendární soutěž se poprvé v historii otevírá světu za hranice profesionální komunity, když vyzývá milovníky vlasů z řad široké veřejnosti, aby hlasovali pro ty nejúžasnější looky, které na pódiu uvidí. 

 

Porotci letošního ročníku Style & Colour Trophy 2021 jsou: 

  • 3 proslulí národní profesionální kadeřníci (s různým zaměřením: kolorista, podnikatel, kadeřník). 
  • 1 beauty & módní expert (beauty influenceur, módní návrhář, módní fotograf). 
  • 1 beauty novinář.    

 

Jak se zúčastnit soutěže v roce 2021? 

Soutěže se může zúčastnit kdokoli ze 7 milionů kadeřníků z celého světa, stačí se zaregistrovat online na https://styleandcolourtrophy.lorealprofessionnel.com/country/cz a projít 3 koly soutěže: online předvýběrovým kolem, národním finále a celosvětovým finále. 

 

Krok 1: Uveřejněte 6 fotografií modelky, které budou vaší interpretací závazného tématu, kterým je French Balayage. Je žádoucí, aby kandidáti sdíleli své looky na Instagramu, aby tak zvýšili také svou vlastní viditelnost a získali podporu od své vlastní komunity. S ohledem na hlasy zaslané širokou veřejností bude vybráno 12 finalistů. 

   

Krok 2: Zúčastněte se vašeho národního finále tak, že vytvoříte naživo nový French Balayage look. 1 hlavní vítěz národního kola a 10 ocenění pro ostatní (French Balayage, French Colour, French Styling, Nejlepší do 20 let, Nejlepší student, Nejlepší instagramové podání, Nejlepší před/po, Zvláštní cena poroty, 2. místo v národním finále, 3. místo v národním finále). 

 

Krok 3: Zúčastněte se celosvětového velkého finále a získejte příležitost vyhrát některé z následujících ocenění (French Balayage, French Colour, French Styling, Zvláštní cena poroty) a staňte se vítězem celosvětového velkého finále Style & Colour Trophy 2021. Všichni vítězové zazáří na celosvětovém pódiu Style & Colour Trophy. 

 

Celosvětové finále se bude konat online. Zůstaňte s námi a dozvíte se víc!

  

Značka L’Oréal Professionnel Paris vynalezla moderní barvy na vlasy v roce 1909 díky Eugenu Schuellerovi, chemikovi, který založil L’Oréal. 

Nová profesionální soutěž Style & Colour Trophy odráží tohoto průkopnického ducha tím, že profesionálům dává díky své digitální podobě přístup na největší profesionální pódium světa.   


Klikněte zde a přihlaste se do soutěže Style & Colour Trophy 2021. 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script