top news

Events/News

Kao Salon Event 3. a 4. října 2021

Pondělí, 31 Květen 2021 07:26

3. a 4. října 2021: Kao Salon Event je každoročně pro mnoho zákazníků zlatým hřebem rodiny Kao Salon, která je domovem značek Goldwell, KMS, Oribe a Varis. Je výsledkem snahy Kao Salon Division představit i v dnešní době nápady, trendy a kreativitu, protože nyní více než kdy jindy je naším heslem: kreativita nikdy nekončí  (#creativityneverstops).

Po velkém úspěchu loňské akce Kao Salon Virtual Experience se Kao Salon Division rozhodla opět tuto úspěšnou virtuální akci uspořádat.

„Kao Salon Virtual Experience bude opět online událostí roku. Ve dnech 3. a 4. října 2021 prožijí naši hosté 48hodinový program plný kreativity, trendů a inspirací. Akce se bude vysílat na různých kanálech, kde představíme inspirativní setkání umělců, kurzy střihů a barvení, kreativní kolekce a tipy pro vaše salony. I v tomto roce bude představena kompletní nabídka všeho, co Kao Salon nabízí. A to nejen našim partnerům, tedy salonům, po celém světě – v roce 2021 bude virtuální akce přístupná všem, říká John Moroney, viceprezident Kao Salonu pro kreativitu a komunikaci.

Připojte se ke Kao Salon Division a získejte to nejlepší z virtuálního umění a vzdělávání na Kao Salon Virtual Experience. Kao Salon opět propojí stylisty z celého světa v prostředí vícekanálového streamování. Více  než  30  umělců  se  s vámi  podělí  o  to  nejlepší z technického a uměleckého vzdělávání v oblasti barev, střihů a stylingu. A budeme velmi rádi, když se k nám připojíte i při slavnostním virtuálním předávání cen Global Creative Awards, které se bude streamovat živě za přítomnosti speciálních hostů.

Nenechte si ujít příležitost stát se součástí kreativity a komunity Kao Salon Division.


Related items

 • Essentialism Color Trend ’21 31 Květen 2021

  V roce 2021 Goldwell COLOR & STYLE upouští od zbytečného přebytku a zaměřuje se jen na nezbytné. 

 • Michal Moučka Interview 31 Květen 2021

  Již přes deset let provozuji svůj vlastní kadeřnický SALON v Českých Budějovicích. Práce je pro mě zároveň velkou vášní i koníčkem.

 • Angelo Seminara - GLANCE 31 Květen 2021

  Limitovaná edice vyvinutá globálním ambasadorem značky Angelem Seminarou

 • KAO SALON ve virtuálním světě! 31 Květen 2021

  Poprvé v historii společnosti Kao Salon Division se akce Kao Salon Global Experience konala v digitální podobě. Téměř 20 000 stylistů z celého světa využilo  příležitost zažít 48 hodin stejně špičkového umění a kreativity, jaké znali z předchozích let: inspirace a umění světové úrovně, debut  kolekce Goldwell Couture Collection, světová  premiéra nové kolekce Angela Seminary a novinky od všech značek.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script