top news

Events/News

Kao Salon Event 3. a 4. října 2021

Pondělí, 31 Květen 2021 07:26

3. a 4. října 2021: Kao Salon Event je každoročně pro mnoho zákazníků zlatým hřebem rodiny Kao Salon, která je domovem značek Goldwell, KMS, Oribe a Varis. Je výsledkem snahy Kao Salon Division představit i v dnešní době nápady, trendy a kreativitu, protože nyní více než kdy jindy je naším heslem: kreativita nikdy nekončí  (#creativityneverstops).

Po velkém úspěchu loňské akce Kao Salon Virtual Experience se Kao Salon Division rozhodla opět tuto úspěšnou virtuální akci uspořádat.

„Kao Salon Virtual Experience bude opět online událostí roku. Ve dnech 3. a 4. října 2021 prožijí naši hosté 48hodinový program plný kreativity, trendů a inspirací. Akce se bude vysílat na různých kanálech, kde představíme inspirativní setkání umělců, kurzy střihů a barvení, kreativní kolekce a tipy pro vaše salony. I v tomto roce bude představena kompletní nabídka všeho, co Kao Salon nabízí. A to nejen našim partnerům, tedy salonům, po celém světě – v roce 2021 bude virtuální akce přístupná všem, říká John Moroney, viceprezident Kao Salonu pro kreativitu a komunikaci.

Připojte se ke Kao Salon Division a získejte to nejlepší z virtuálního umění a vzdělávání na Kao Salon Virtual Experience. Kao Salon opět propojí stylisty z celého světa v prostředí vícekanálového streamování. Více  než  30  umělců  se  s vámi  podělí  o  to  nejlepší z technického a uměleckého vzdělávání v oblasti barev, střihů a stylingu. A budeme velmi rádi, když se k nám připojíte i při slavnostním virtuálním předávání cen Global Creative Awards, které se bude streamovat živě za přítomnosti speciálních hostů.

Nenechte si ujít příležitost stát se součástí kreativity a komunity Kao Salon Division.


Related items

 • "Chtěl jsem pro produkty Oribe haló efekt.“ 31 Květen 2021

  Značka Oribe existuje od roku 2008. Tehdy se Daniel Kaner spolu s dalšími dvěma partnery včetně legendárního kadeřníka Oribe Canalese rozhodl vytvořit profesionální vlasovou značku s jedinečným butikovým dojmem. Od té doby těší značka Oribe svými luxusními produkty profesionální stylisty i náročné spotřebitele – a taktéž časopis Estetica.

 • Kao Salon Global Experience 31 Květen 2021

  Na 2 300 kadeřníků z celého světa se zúčastnilo přední globální akce v oboru v Amsterdamu GLOBAL CREATIVE AWARDS

 • „HAIR EVERY-WEAR“ 2.0 Angelo Seminara 31 Květen 2021

  PŘEDSTAVUJEME „HAIR EVERY-WEAR“ 2.0 .Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara ve svém druhém filmu prezentuje individualitu skrze emocionální kreativitu

 • PŘEDSTAVUJEME BOLT 31 Květen 2021

  Global Ambassador značky Goldwell Angelo Seminara odhaluje svou nejnovější kolekci 3D vlasových kreací 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script