top news

Events/News

TREND VISION AWARD 2020 - POPRVÉ ONLINE!

Úterý, 16 Únor 2021 10:21

TREND VISION AWARD 2020

Wella Professionals každoročně vyhlašuje globální soutěž stylistů – TrendVision Award, do které kadeřníci přihlašují svou vlastní interpretaci aktuálních trendů.

Ale jako snad do každého odvětví i do toho našeho, kadeřnického, zasáhla neviditelná ruka globální pandemie. Ale znamená to snad, že by naši stylisté po celém světě zaháleli? Že by jim došla inspirace? Že si nepřáli změřit své síly napříč naší planetou? Ani v nejmenším!

Česko-Slovenské kolo soutěže TrendVision Award za rok 2020 odstartovalo v srpnu 2020 a byly vyhlášeny 3 soutěžní kategorie:

COLOR ARTIST - Důraz na preciznost barevného výsledku.

CRAFT ARTIST - Důraz na dokonalou souhru barvy, střihu a stylingu.

 MEN'S MAIR - Důraz na celkové ztvárnění vize moderního muže.

POPRVÉ ONLINE!

TrendVision Award se leto poprvé přesunula do virtuálního online prostředí, pravidla pro účast se zjednodušila a díky tomu se tak stala daleko přístupnější pro širší skupinu kadeřníků. Vstup do soutěže byl pomocí Instagramu, kde stačilo zveřejnit svojí soutěžní práci a označit ji příslušným hashtagem. A přestože jsme se s vítězi nemohli setkat na jevišti během velkolepého gala večera, který k vyhlašování vítězů neodmyslitelně patří, věříme, že nám situace dovolí tak učinit při první příležitosti na některém eventu, který pro své zákazníky značka Wella Professionals pravidelně připravuje.

 

COLOR ARTIST OF THE YEAR

1. místo: Olga Dimitrasco, Perfect Look by Olga, Praha

2. místo: Magdalena Kunešová, Hair Gallery Salon, Praha

3. místo: Tereza Winkelmannová, salon Tereza Winkelmannová, Praha

CRAFT ARTIST OF THE YEAR

1. místo: Anna Pavlicová, Red Salon, Praha

2. místo: Lukáš Bažik, Toni & Guy, Bratislava-Slovensko

3. místo: Lukáš Máčala, New You, Praha

MEN´S HAIR OF THE YEAR

1. místo: Barbara Štrejchýřová, Eurosalon Wella, Liberec

2. místo: Jakub Lamačka, Suplex Barber, Nová Dubnica, Slovensko

3. místo: Lukáš Marušinský, Barbershop Na fešáka, Zlín

 

Všem vítězům gratulujeme!

Slavnostní vyhlášení proběhlo 28. 1. 2021 živým přenosem z pražského Studia Wella za přítomnosti generálního ředitele společnosti Sirowa pro Česko, Slovensko a Maďarsko Jana Rožka, celé vyhlášení pak svým průvodním slovem doprovodil kreativní ředitel Studia Wella Jan Hájek a jako speciální host nás svou přítomností poctil člen letošní poroty Mario Cverna.

 

ODBORNÁ POROTA: FRANK LÖFFLER - Global Education Capability Manager Wella Professionals a spolumajitel společnosti Creativ Coiffeur Löffler. MARIO CVERNA - Kreativní vlasový stylista zaměřený na precizní stříhací a barvící techniky. Pravidelný návštěvník Sassoon Academy London a tvůrce účesových kolekcí. LENKA KERMES - Módní ředitelka magazínu Elle CZ&SK, módě se věnuje již 18 let. Obléká hvězdy na červený koberec, je hlavní stylistkou módních kampaní nejen v české republice.LEO MACENAUER - Módní návrhář a pánský krejčí. Díky svému nadání se dostal na stáž až ke Calvinu Kleinovi do Milána a v roce 2006 vyhrál cenu Junior na Prague Fashion Weeku. Ve svých 27 letech založil vlastní značku a otevřel svůj první showroom v centru Prahy. SEAN KASUMOVIC - Špičkový slovenský kadeřník, čtyřnásobný Mistr světa a Mistr Evropy v účesové tvorbě. LUKÁŠ KIMLIČKA – fotograf ze Slovenska, který vystudoval módu na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Do roku 2016 se aktivně věnoval módnímu návrhářství a své kolekce předváděl doma i v zahraničí. Jako designér získal několik ocenění na mezinárodních módních veletrzích. Nyní se věnuje výhradně módní fotografii. Během své kariéry působil i jako stylista a make-up artista, proto se o Lukášovi mluví jako o renesančním člověku. LUCIE SKOTNICOVÁ - Šéfredaktorka Gris Magazine zaměřeného na vlasový design. Věnuje se nejen kadeřnickému oboru, ale také interiérovému designu a fotografování.

 

 

 

 • COLOR ARTIST OF THE YEAR 1. misto- Olga Dimitrasco Perfect Look by Olga Praha • COLOR ARTIST OF THE YEAR 2. misto-Magdalena Kunesova • COLOR ARTIST OF THE YEAR 3. misto- Tereza Winkelmannov • CRAFT ARTIST OF THE YEAR 1. misto- Anna Pavlicova • CRAFT ARTIST OF THE YEAR 2. misto- Lukas Bazik • CRAFT ARTIST OF THE YEAR 3. misto Lukas Macala • MENS HAIR OF THE YEAR 1.misto- Barbara Strejchyrova • MENS HAIR OF THE YEAR 2. misto- Jakub Lamacka • MENS HAIR OF THE YEAR 3. misto- Lukas Marusinsky •  

Related items

 • Wella Tour 2023 16 Únor 2021

  Poslední zastávka Wella Tour 2023 v rámci České republiky se konala v Praze!

 • VEĽKÉ ODHALENIE PATRICA CAMERONA 16 Únor 2021

  Diváci pravidelnej relácie na Instagrame a Facebooku Patricka Camerona „Vzdelávanie v izolácii“ boli tento týždeň prekvapení veľkým odhalením.

Stretnutie začalo tým, že Patrick ukázal, ako vytvoriť dva nenáročné a inšpirujúce vzhľady na svojich figurínach. Keď dokončil svoj 2. štýl, začal hovoriť o svojich vlasoch. Vysvetlil, že na začiatku svojej kariéry bol uznávaný pre svoje dlhé kučeravé vlasy.

 • Nejjemnější vlasová péče 16 Únor 2021

  Wella Professionals Elements nejjemnější vlasová péče pro zdravé, krásné vlasy a pokožku. Obnovuje hebkost a lesk vlasů a chrání je před mechanickým poškozením. 

 • ILLUMINAGE kolekce Studia Wella Praha. 16 Únor 2021

  Šetrné a přesné prosvětlování, světový trend, dokonalá technika. To vše propojeno do nadčasové kolekce Studia Wella Praha.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script