top news

Events/News

Steampod 3.0 X Karl Lagerfeld

Úterý, 01 Prosinec 2020 09:50

 L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS A KARL LAGERFELD OZNAMUJÍ EXKLUZIVNÍ SPOLUPRÁCI PŘI UVEDENÍ LIMITOVANÉ EDICE PARNÍ ŽEHLIČKY “STEAMPOD”

L’Oréal Professionnel Paris a KARL LAGERFELD s potěšením oznamují uvedení limitované edice profesionální parní žehličky Steampod, které se chystá na listopad 2020. Obě ikonické značky pojí společný pařížský odkaz a nechaly se inspirovat typickým pařížským stylem, známým svojí nonšalancí, elegancí a troufalostí. Převedeno do světa vlasů, Steampod dokáže vytvářet celou škálu různých looků — od kudrnatých, přes vlnité až po rovné — a to vždy bez kompromisů pokud jde o kvalitu vlasů. Je ztělesněním „vlasů v pohybu“ a jako takový je oslavou  podstaty mnohostranného francouzského stylu, namísto jednoho univerzálního přístupu pro všechny.

Limitovaná edice Steampod v sobě kombinuje stylingové inovace a elegantní estetiku značek L’Oréal Professionnel Paris a KARL LAGERFELD.

Tenčí a odlehčený design nového Steampodu přináší zabudovanou nádržku na vodu, otočný napájecí kabel a zabudovaný hřebínek, to vše v syté, temné černé barvě. Jeho součástí je také koženkové pouzdro s reliéfní texturou pro maximální ochranu před teplem a snadné přenášení. Uvedení nového Steampodu bude doprovázet speciální kampaň, během níž se výjimečně objeví také slavná návrhářova kočka Choupette Lagerfeld.

Anne Machet, mezinárodní generální ředitelka L’Oréal Professionnel Paris: „KARL LAGERFELD a L’Oréal Professionnel Paris mají společného průkopnického ducha a pojí je také vášeň pro pařížský styl. Značka L’Oréal Professionnel se zrodila v Paříži právě z tohoto průkopnického ducha značky, která všechny své inovace přináší ke službám kadeřníků a jež se stala značkou, které důvěřují zástupy kadeřnických profesionálů. S parní žehličkou Steampod přinášíme řešení pro snadný styling vlasů: dvakrát rychlejší, dvakrát hladší než u běžných žehliček nevyužívajících páru. Přináší převratnou revoluci do života všech, kdo chtějí mít svůj účes pod absolutní kontrolou. Jsme nadšení, že nás u tohoto nového pojetí pařížského stylu pojí partnerství se značkou KARL LAGERFELD, s níž jsme vytvořili limitovanou edici, která je navržena tak, aby se stala nejžhavějším dárkem letošních Vánoc.“

Caroline Lebar, ředitelka Image & Communications značky KARL LAGERFELD: „Značka KARL LAGERFELD byla vybudována na duchu spolupráce; jsme velmi nadšení z dalšího partnerství se značkou z rodiny L’Oréal, tentokrát je to partnerství na limitované edici Steampodu s L’Oréal Professionnel Paris. Pojí nás stejné inkluzivní hodnoty a vášeň pro inovace, obě naše značky jsou zároveň velmi hrdé na svůj pařížský odkaz. Těšíme se, že  rozšíříme rozmanitou nabídku životního stylu značky KARL LAGERFELD do kategorie vlasového stylingu a budeme tento exkluzivní produkt sdílet s celosvětovou komunitou naší značky.“

 

 

Related items

 • V čem jsou jiné? 01 Prosinec 2020

  Nová generace barev iNOA. Poháněné silou oleje a personalizované díky technologiím.

 • 30. VÝROČÍ KADEŘNICKÉHO ATELIÉRU KOTLÁR 01 Prosinec 2020

  Tomáš Kotlár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat více než před 30 lety a už v roce 1991, pár let po vyučení, otevřel svůj první ateliér.

 • Profesionální náskok v krytí bílých vlasu 01 Prosinec 2020

  L’Oréal Professionnel French Glossing: Tato nová salonní služba přináší nové pojetí základního protokolu s exkluzivním gloss tónováním pro výslednou odstupňovanou barvu a do hloubky vyživené vlasy. Dopřejte si kdekoli na světě francouzskou eleganci od kořínků po konečky.

 • Třídíme pro krásu: Vzdělávací web společnosti L’Oréal 01 Prosinec 2020

  Společnost L'Oréal Česká republika ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM spouští vzdělávací web tridimeprokrasu.cz s cílem zvýšit povědomí o třídění odpadu z hygienických a kosmetických přípravků.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script