top news

Events/News

KAO SALON ve virtuálním světě!

Čtvrtek, 22 Říjen 2020 09:18

Poprvé v historii společnosti Kao Salon Division se akce Kao Salon Global Experience konala v digitální podobě. Téměř 20 000 stylistů z celého světa využilo  příležitost zažít 48 hodin stejně špičkového umění a kreativity, jaké znali z předchozích let: inspirace a umění světové úrovně, debut  kolekce Goldwell Couture Collection, světová  premiéra nové kolekce Angela Seminary a novinky od všech značek.

"V roce, kdy by bylo snadné  pořádání této akce jednoduše vzdát, jsme cítili potřebu investovat do kreativity tím, že kvalitu živé akce přineseme stylistům virtuálně “, řekl Cory Couts, globální prezident společnosti Kao Salon Division. "Naším závazkem v rámci rodiny Kao Salon je oslavovat kreativitu - nejen kreativitu našeho  řemesla,  ale i kreativitu  umožňující  plánovat a budovat a růst. Kreativitu vytvářející z nejisté současnosti a zastaralé minulosti novou budoucnost”.

„Když jsme se  v dubnu  rozhodli živou akci  zrušit,  ujistili jsme naši  Kao rodinu, že věříme, že kreativita nikdy nekončí (#creativityneverstops), a rozhodli jsme se přeměnit tuto naši akci na virtuální událost“, říká John Moroney, viceprezident společnosti pro kreativitu &komunikaci.

„Akci jsme přemístili do digitálního prostoru, abychom byli stále schopni účastníkům poskytnout stejnou kvalitu vizuálního uměleckého zážitku, jakou by zažili, kdyby přišli na živou akci - Artist Sessions, žhavou Gala Show a samozřejmě zážitky Brand Experiences se značkami Goldwell, KMS, Oribe a Varis"

ARTIST SESSIONS

Inspirující Artist Sessions daly hostům z celého světa příležitost zažít výjimečné mistrovství v tomto řemesle.

Mario Krankl je globálním ambasadorem značky Goldwell a jeden z nejoriginálnějších rakouských stylistů. Mariovy jedinečné  střihy a  barevné  kreace, jeho  updo  účesy  a  avantgardní  styly již vzbudily rozruch  na celém světě  a jeho pódiová show  s nádechem módních  přehlídek přitáhla pohledy stylistů a umělců všude  po světě.  Tento rok Mario Krankl prezentoval  CELEBRATIONS – inspirované 25. výročím salonu Maria Krankla a třicetiletým výročím značky Goldwell. Na jeho typických avantgardních účesech  v této  sezóně všechno jiskří  a  přináší  styl  glam s  určitým dotekem temna - GLAM NOIRE.

J.7 - Mezinárodně  uznávaný  kreativní tým J.7 ze Stuttgartu v Německu  představuje to nejlepší z kadeřnického umění.  Spojují  v sobě  zkušenosti  a  talent  a  spolu vytvářejí  celkový koncept salonu J.7. Filozofie salonů J.7 je jedinečná  - protože  věří, že vzdělávání je základem  špičkového umělí, přičemž by vždy mělo jít o přímé a nekomplikované vzdělávání od profesionálů pro profesionály. Umělecký tým J.7  představil BOOST - vlastní kolekci pro rok 2021. Tato kolekce je navržena  pro použití v salonu,  a je celá zaměřena na blond vlasy a textury, to vše v typickém, nejmodernějším stylu týmu J.7.

icono - Od roku 2002 zastupuje akademie icono  kreativní puls  salonů  icono  v srdci  Berlína. Kreativní tým salonů  icono,  který vede Goldwell International Artist Sascha Haseloff, inspiroval stylisty z celého světa. Na akci Kao Salon Virtual Experience představily salony icono svou novou koncepční  kolekci. Tato kolekce  inspirovaná  80.  lety je o tom,  jak můžete  vytvářet komerční přírodní barvy pomocí  produktu  Elumen Play ve spojení s přesnými tvary a krásnými texturami, které proslavily icono po celém světě

Hare & Bone je mnohonásobně oceněný kolektiv ze salonu  sídlícím v londýnském  West Endu. Tým, který založil Sam Burnett, je v tomto odvětví proslulý svým instinktivním stylem zaměřeným na módu  a trendy.  Tým Hare & Bone  pro tuto  sezónu představil  kolekci technických  střihů a barvení, editoriálního stylu a avantgardního vzhledu pod názvem „Plastový oceán“, inspirovanou oceánem, tropickými rybami a účinky plastů na jedno použití.

Shane Bennett je  trojnásobným vítězem  titulu Kadeřník roku v Severním  Irsku  a nejmladším britským stylistou, který byl uveden do renomované britské kadeřnické síně slávy. Jeho salon se nachází se v jednom z center Belfastu na Lisburn Square a jeho výsledky odráží vskutku kreativní styl jeho týmu. V soutěži  British Hairdressing  Awards 2015  byli korunováni jako umělecký  tým roku a titulem Kadeřníka roku v Severním Irsku. Shane  Bennett  se  v Retro Reality ohlížel zpět pro to, aby našel budoucnost v podobě své kolekce pro jaro / léto 21, ve které se dostanou do centra pozornosti textura, vlnité vlasy a měkčí tvary, zatímco barvy zůstávají chladné. To vše se spojuje v typické estetice Shane  Bennetta „Session to Salon“.

M&P - Již  více než  dvě  desetiletí  představují  Mazella &  Partners to  nejlepší,  co lze najít v kadeřnickém vzdělávání a kreativitě. Jejich vzdělávací programy nadchly stylisty po celém světě. Tyto program  přinášejí univerzální koncept, díky kterému  je vzdělávání v oblasti střihu přístupné a zároveň praktické pro kadeřníky všech  úrovní. Během  Kao Salon Virtual Experience  Mazella & Partners představili novou kolekci „SPARK“.  V epicentru této kolekce jsou barvy Goldwell, které uvádějí SPARK do temného období, ve kterém jsou tyto barvy dále zdůrazňovány proslavenými technikami přesného stříhání od M&P.

Oribe Hair Care Team - Na úvod virtuální prezentace Oribe promluvil Daniel Kaner, prezident a spoluzakladatel značky  Oribe, o profesionálním odkazu této značky,  o jejím  závazku vyvíjet vysoce výkonné produkty, poskytovat nejlepší vzdělávání ve své kategorii a o legendárním Oribe Canalesovi. James  Pecis,  globální   ambasador   značky   Oribe,  se  v rámci   představování vzdělávacího segmentu věnoval tomu, jak pro své vzdělávací lekce nachází kreativní inspiraci v ulicích New Yorku. Tým Oribe Education,  včetně Coby Alcantar, Adama Livermora, Nicci Welsh, Kien Hoanga a Ronnieho Stama, poté  vzal účastníky na cestu  po různých městech, ve kterých jsou doma. Všichni  tito umělci  vytvořili dynamický vzhled inspirovaný místní  kulturou v New Yorku, Kodani, San Franciscu a Miami a podělili se o svůj pohled na to, jak pouliční styl, který je všude  obklopuje, v konečném důsledku  formuje módní a editoriální trendy.

SPECIÁLNÍ ZÁJMOVÉ PANELY

Během  48  hodin  měli  hosté   možnost sledovat  různé  speciální  diskusní  panely  o  takových tématech, jako jsou provoz salonů, sociální média, vývoj produktů  a udržitelnost.

Panel sociálních médií:   Dva proslulí  odborníci na Instagram, Jacob Kahn (@jacobhkahn)  a Sydney Lopez (@sydneyannlopezhair) se  podělili  o svoje  hluboké  znalosti  v tom, jak mohou kadeřníci  rozvíjet  své  instagramové dovednosti  a  jak dopad svých  příspěvků  na  Instagramu maximalizovat. Maggie Mulhern, novinářka s více než 30 lety zkušeností v kosmetickém oboru poskytla jedinečný a cenný pohled na to, co opravdu funguje na sociálních médiích.

Expertní  panel  udržitelnosti: Dr. Elmar Mussenbrock, ředitel pro udržitelný rozvoj  společnosti Kao Salon, hovořil se  třemi globálně  uznávanými odborníky na různé oblasti ochrany  životního prostředí  a udržitelnosti. Panel diskutoval o aktuálních problémech a vývoji v oblasti udržitelnosti a nabídl odborné rady pro to, co mohou salony udělat, aby se staly udržitelnějšími a snížily svoji uhlíkovou stopu.

Panel udržitelnosti salonů: Dr. Elmar Mussenbrock, ředitel pro udržitelný rozvoj společnosti Kao Salon Dovision, hovořil  se  čtyřmi majiteli  salonů  z celého  světa,  kteří své  podniky změnili  na „zelené salony“. Panel diskutoval o dopadu udržitelnosti na život v salonu a nabídl odborné rady.

Panel provozu salonu: V roce  2020  měl na  obor  salonů  obrovský dopad COVID-19. Salony musely přehodnotit a znovu definovat své každodenní činnosti od nových způsobů obsluhování klientů až po zvýšené hygienické a bezpečnostní předpisy.  Majitelé špičkových salonů  z celého světa diskutovali o budoucnosti průmyslu a poskytly rady, jak za této nové situace pracovat.

Panel vývoje produktů:  Týmy produktového vývoje společnosti Kao Salon Division (Color and Care & Styling) se podělili o informace o tom, jak jsou produkty pro značky jako jsou Goldwell a KMS vyvíjeny.

Gala Show byla opravdovým vrcholem Kao Salon Virtual Experience. Více než 10 000 kadeřníků se s nadšením seznámilo s prezentací trendu Goldwell Hair | Color | Style 2021: ESSENTIALISM - roční  prognózou  společnosti  Goldwell  pro  Vlasy | Barvu | Styl. Paleta barev Essentialism představila  trendové odstíny  pro  příští  rok.  Debutovala  zde také NIGHT  MOVES, kolekce Couture Collection společnosti  Goldwell,  která bere Essentialism do  říše  zvané Escapism a aktualizuje klasické tvary a styly disko éry sedmdesátých let a dodává jim moderní vzhled. Angelo Seminara, globální  ambasador  značky   Goldwell,  představil   svou   novou   kolekci  Glance. Představil vizi, ve které je kolekce Glance ztělesněním  bezchybných  brilantních barev, posouvajících veškeré  hranice, které dodávají skvělý vzhled různým typům vlasů a textur. Každý vzhled v této limitované edici byl vyladěn tak, aby byl velmi záměrně naplněn  neúnavnou energií a zároveň vyzařoval nekonečnou vitalitu.

„Rok 2020  je rokem,  který si budeme  vždy pamatovat.  Bylo to poprvé,  kdy se  naše  akce nemohla  uskutečnit  naživo, a proto jsme vytvořili  Kao Salon  Virtual  Experience  ve virtuální podobě.   Věříme, že  kreativita  se nikdy nezastaví,  a proto jsme nabídli našim  hostům  tuto mimořádnou online akci. 48 hodin plných kreativity, inspirace a skvělých uměleckých setkání. Nyní se těšíme na příští rok, kdy se budeme moci zase všichni společně a osobně setkat na Kao Salon Global Experience”, řekl John Moroney, viceprezident pro kreativitu & komunikaci.

 • GLANCE by Angelo Seminara • Hare & Bone • icono • J.7 • Mazella & Partners • Mario Krankl • Shane Bennett • Gala Show • Gala Show • Gala Show • Gala Show • Gala Show • Gala Show • Gala Show • Gala Show •  

Related items

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 22 Říjen 2020

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozvala Kao Salon Division stylisty z celého světa na svou virtuální show Kao Salon Virtual Experience 2021. Ti v rámci této akce využili možnosti zažít 48 hodin plných kreativity a inspirace: Různí umělečtí kadeřníci se podělili o své nejlepší technické a umělecké dovednosti v oblasti barvení, stříhání a stylingu. Jedním z několika vrcholů této akce byl slavnostní večer, kdy proběhlo „živé“ vyhlášení celosvětových vítězů Global Creative Awards.

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 22 Říjen 2020

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozve Kao Salon Division stylisty z celého světa na akci Kao Salon Virtual Experience 2021.


 • Kao Salon Virtual Experience 3. a 4. října 2021 22 Říjen 2020

  Po velkém loňském úspěchu virtuální kadeřnické show Kao Salon Virtual Experience se Kao Salon Division rozhodla uspořádat tuto akci i letos. Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozve Kao Salon Division stylisty z celého světa na akci Kao Salon Virtual Experience 2021.

 • Kao Salon Event 3. a 4. října 2021 22 Říjen 2020

  3. a 4. října 2021: Kao Salon Event je každoročně pro mnoho zákazníků zlatým hřebem rodiny Kao Salon, která je domovem značek Goldwell, KMS, Oribe a Varis. Je výsledkem snahy Kao Salon Division představit i v dnešní době nápady, trendy a kreativitu, protože nyní více než kdy jindy je naším heslem: kreativita nikdy nekončí  (#creativityneverstops).

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script