top news

Events/News

Sylie Moreau odstoupuje jako dlouholetý WELLA Leader, Annie Young-Scrivnwe se nastupuje jako CEO

Pondělí, 19 Říjen 2020 10:20

15. října 2020 bylo oznámeno, že Sylvie Moreau, dlouholetá šampiónka profesionálního průmyslu a šéfka značek Wella, včetně Wella Professionals, OPI, ghd, Nioxin a Clairol, odstoupí ze své role prezidentky Coty Professional Beauty.

"Byla to úžasná cesta. Miluji toto odvětví, jeho lidi, naše značky a ze všeho nejvíc mé týmy po celém světě. Odstoupit je nejnáročnějším rozhodnutím mé kariéry, přesto věřím, že moje mise ve Welle byla splněna. Můj odkaz. bude přivést Wellu k nezávislosti. Jsem velmi hrdý na to, čeho jsme společně dosáhli, a hluboce děkuji #wellafamily za to, že mě během těch mnoha let odměnila za jejich důvěru a podporu, “ řekla paní Moreau.

Dnes bylo oznámeno také jmenování Annie Young-Scrivnerové do pozice generální ředitelky společnosti Wella Company, která vstoupí v platnost po uzavření dříve oznámené transakce, ve které KKR získává 60% společnosti Wella od společnosti Coty Inc.

Paní Young-Scrivnerová se připojila k Welle z GODIVA Chocolatier, kde poslední tři roky působila jako generální ředitelka. Její působení ve společnosti GODIVA je poznamenáno zrychlujícím se růstem s expanzí do nových kanálů a kategorií, aby byla ikonická značka přístupnější pro spotřebitele, a zároveň ctí její dědictví. Kromě toho, že byla hybnou silou úsilí společnosti GODIVA o sociální dopad na posílení postavení žen, vedla paní Young-Scrivner také zlepšení digitálních zkušeností společnosti GODIVA, což z ní učinilo klíčovou součást ekosystému značky.

Během své tři desetiletí kariéry paní Young-Scrivnerová prokázala výjimečnou sílu v rozvoji značek, digitálu a talentů napříč různými kanály. Poté, co pracovala ve více než 30 zemích po celém světě, přináší hluboké pochopení globálních trhů. Před GODIVA strávila paní Young-Scrivnerová několik let na vedoucích pozicích ve společnostech Starbucks Corporation a PepsiCo.

„Je mi ctí připojit se k Welle v tak zásadním období v historii značky, protože slaví 140 let Welly, ale 40. výročí OPI, 20. ghd a narození WeDo / Professional,“ řekl paní Young-Scrivner.  "Dlouho jsem obdivoval vášeň společnosti pro podporu jejích partnerů, z nichž mnohé jsou malé podniky." Moje rodina měla mnoho malých podniků, od restaurací přes maloobchodní prodejny až po wellness salony. Podnikatelský duch je propleten do mé DNA, a proto mám obrovský respekt k majitelům malých podniků, jako je 250 000 nehtových a kadeřnických salonů, které dnes obsluhujeme. “

"Utěšuje mě, když nechávám tuto organizaci ve skvělých rukou. Annie je skvělá vůdkyně, která věří v sílu lidí a která přinese nový bod do podnikání a do vedení týmu, jak se společnost Wella pustí do své další kapitoly, “ dodala paní Moreau.

Paní Moreau zůstane ve své roli, dokud nebude uzavřena transakce mezi KKR a Coty. "Chtěl bych poděkovat Sylvie za to, že za sebou zanechal úžasné dědictví, pozoruhodný tým a pevné základy, ze kterých vyrosteme," uzavřela paní Young-Scrivnerová.

Related items

 • VEĽKÉ ODHALENIE PATRICA CAMERONA 19 Říjen 2020

  Diváci pravidelnej relácie na Instagrame a Facebooku Patricka Camerona „Vzdelávanie v izolácii“ boli tento týždeň prekvapení veľkým odhalením.

Stretnutie začalo tým, že Patrick ukázal, ako vytvoriť dva nenáročné a inšpirujúce vzhľady na svojich figurínach. Keď dokončil svoj 2. štýl, začal hovoriť o svojich vlasoch. Vysvetlil, že na začiatku svojej kariéry bol uznávaný pre svoje dlhé kučeravé vlasy.

 • Nejjemnější vlasová péče 19 Říjen 2020

  Wella Professionals Elements nejjemnější vlasová péče pro zdravé, krásné vlasy a pokožku. Obnovuje hebkost a lesk vlasů a chrání je před mechanickým poškozením. 

 • TREND VISION AWARD 2020 - POPRVÉ ONLINE! 19 Říjen 2020

  TREND VISION AWARD 2020

  Wella Professionals každoročně vyhlašuje globální soutěž stylistů – TrendVision Award, do které kadeřníci přihlašují svou vlastní interpretaci aktuálních trendů.

 • ILLUMINAGE kolekce Studia Wella Praha. 19 Říjen 2020

  Šetrné a přesné prosvětlování, světový trend, dokonalá technika. To vše propojeno do nadčasové kolekce Studia Wella Praha.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script