top news

Events/News

TrendVision Award oslovuje všechny ambiciózní umělce

Pondělí, 31 Srpen 2020 08:50

TrendVision Award, Přijměte pozvání a staňte se součástí jedné z nejprestižnějších událostí kadeřnického roku a změřte tak sílu své zručnosti, představivosti a kreativity se stylisty a koloristy z celého světa. Vdechněte život svým vizím a dovednostem.

 

TrendVision Award je profesionální kadeřnická soutěž, kde se střetává vášeň, vize a kreativita. Tato celosvětová soutěž vás přinutí rozvinout vaše dovednosti, posílit sebedůvěru a pozvednout váš profil na sociálních sítích!

TrendVision Award oslovuje všechny ambiciózní umělce s talentem pro neobyčejné postupy a všechny trendy kadeřníky se smyslem pro bezbřehou kreativitu. Podle zadání si zvolte některou z vyhlášených kategorií, ve které chcete soutěžit. Pokud jsou vaše ambice větší, můžete se tentokrát přihlásit do více nebo do všech kategorií. Ale pozor: vždy s jinou prací.

COLOR ARTIST OF THE YEAR Důraz na preciznost barevného výsledku.

CRAFT ARTIST OF THE YEAR Důraz na dokonalou souhru barvy, střihu a stylingu.

MEN´S HAIR OF THE YEAR Důraz na celkové ztvárnění vize moderního muže.

COLOR ARTIST OF THE YEAR

JAK SE PŘIHLÁSIT

1 Umístěte vaši soutěžní fotografii finálního looku na Instagram a do popisku přidejte:

2 #CZSK_ColorArtist #CZSK_NTVA2020 , zmínit v popisku (ne v komentářích) + označit @studiowellapraha @wellaczsk

3 Do soutěže můžete přihlásit jakoukoliv fotografii účesu, která byla pořízena nejpozději 12 měsíců před přihlášením do soutěže a nebyla doposud publikována v žádné jiné soutěži.

4 Fotografie pořízené telefonem jsou naprosto přijatelné, ale je třeba dbát na co nejvyšší kvalitu soutěžního snímku. Na přihlášené fotografie bude nahlíženo stejně, ať už byly pořízeny profesionálním fotografem nebo na mobilním telefonu.

Datum uzávěrky přihlášek je 1.11.2020. Přihlášky zadané po tomto datu nemohou být přijaty.

6 Odborná porota vybere 5 finalistů. Ti budou následně vyzváni k zaslání receptury použité při vytváření looku.

7 Finále soutěže Trend Vision Award 2020 se uskuteční v průběhu prosince 2020.

Vítěz bude reprezentovat Českou/Slovenskou republiku na mezinárodním finále. Bude součástí světové elity odborníků, kteří se setkají v rámci International Trend Vision Award “Creative Retreat”. Po dobu 3 dní budou společně tvořit, vzdělávat se a slavit svůj úspěch. Toto setkání mezinárodních umělců se uskuteční v termínu 19. - 21. března 2021 a je v hodnotě 100.000 Kč.

 https://trendvision.cz - zde najdete úplné informace ohledně celé soutěže, kategorie i podmínek:) 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script