top news

Events/News

Tvůrči inspirace

Úterý, 25 Srpen 2020 08:35

Goldwell představil svého nového Globálního Ambassadora Angela Seminara. Jako jeden ze světově nejoslavovanějších kadeřníků bude vytvářet limitované kolekce a inspirovat inovačními produkty a službami značky Goldwell 

Seminarova práce, známá svým avantgardním a cenami oceňovaným stylem, je nadšeně následována kadeřníky, fotografy a stylisty po celém světě. Spolupracuje také na světově nejvlivnějších módních přehlídkách pro designéry, jako je Chanel, Valentino, Hermes, Stella McCartney, Dolce & Gabbana a další. Jeho nekonečná vášeň pro kreativitu byla patrná v tvůrčím obsahu bezpočtu mezinárodních publikací.

„Značka Goldwell byla vždy v popředí inovací, podpory a uvádění  průlomových nástrojů, které pomáhají rozvíjet kreativitu a pokrok celé stylistické komunity,“ říká Angelo Seminara. „Angelova ojedinělá tvůrčí vize a odhodlání posunout hranice svého řemesla umožní značce Goldwell dostát svému závazku dodávat nejrevolučnější produkty a služby, a tím tak posunout kreativitu a představivost každého stylisty na další úroveň, “říká John Moroney, Creative Director pro Kao Salon Division.

Related items

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 25 Srpen 2020

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozvala Kao Salon Division stylisty z celého světa na svou virtuální show Kao Salon Virtual Experience 2021. Ti v rámci této akce využili možnosti zažít 48 hodin plných kreativity a inspirace: Různí umělečtí kadeřníci se podělili o své nejlepší technické a umělecké dovednosti v oblasti barvení, stříhání a stylingu. Jedním z několika vrcholů této akce byl slavnostní večer, kdy proběhlo „živé“ vyhlášení celosvětových vítězů Global Creative Awards.

 • Kao Salon Virtual Experience 2021 25 Srpen 2020

  Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozve Kao Salon Division stylisty z celého světa na akci Kao Salon Virtual Experience 2021.


 • Kao Salon Virtual Experience 3. a 4. října 2021 25 Srpen 2020

  Po velkém loňském úspěchu virtuální kadeřnické show Kao Salon Virtual Experience se Kao Salon Division rozhodla uspořádat tuto akci i letos. Ve dnech 3. a 4. října 2021 pozve Kao Salon Division stylisty z celého světa na akci Kao Salon Virtual Experience 2021.

 • Kao Salon Event 3. a 4. října 2021 25 Srpen 2020

  3. a 4. října 2021: Kao Salon Event je každoročně pro mnoho zákazníků zlatým hřebem rodiny Kao Salon, která je domovem značek Goldwell, KMS, Oribe a Varis. Je výsledkem snahy Kao Salon Division představit i v dnešní době nápady, trendy a kreativitu, protože nyní více než kdy jindy je naším heslem: kreativita nikdy nekončí  (#creativityneverstops).

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script