top news

Events/News

Kadeřník roku ’19

Úterý, 14 Leden 2020 09:59

Letošní vítěz soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards byl představen na slavnostním Galavečeru ve Foru Karlín. Vítězkou se stala Leona Michalová, která získala titul Kadeřník roku 2019.


Již pošestnácté porota rozhodla o vítězi titulu Kadeřník roku a pomyslného kadeřnického Oscara slavnostně předala Leoně Michalové. Titul tak putuje od Igora Sedláka, vítěze z roku 2017. Leona Michalová ze Salonu Robert Starý se svou černobílou kolekcí zvítězila i v kategorii Dámský komerční účes Praha.


V digitální verzi časopisu Estetica, který byl partnerem soutěže, najdete všechny vizuály nominací a vítězů: esteticamagazine.cz


Leona zahájila svou kadeřnickou dráhu v roce 2006 a v minulosti už byla několikrát v soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards nominovaná. V nedávné době Leona Michalová utrpěla vážný úraz a nepříjemný zážitek se promítl i v její děkovné řeči: „Nevím, co na to říct. Jsem  hrozně šťastná, protože se mi teď v životě nestaly moc hezké věci, a tohle to úplně obrátilo o sto procent naruby. Musím říct, že mi to dodalo strašně moc energie. Chtěla bych vám všem říct, že cokoli se vám v životě stane, tak to není konečná, ale začátek, odrazový můstek dojít si někam, kam opravdu chcete.“ Na výjimečnost soutěže HDA upozorňuje Martina Slámová ze Schwarzkopf Professional, který je sponzorem
a organizátorem soutěže: „Česká a Slovenská republika patří svými kadeřnickými pracemi, zaslanými do soutěže, ke špičce a obstojí i ve srovnání s ostatními soutěžemi Hairdressing Awards, pořádanými Schwarzkopf Professional na celém světě. Naši kadeřníci jsou trendoví a také trendy vytvářejí.“ 


Slavnostní večer se nesl v odlehčené atmosféře, o kterou se postarala vtipná a skvěle sehraná moderátorská dvojice Iva Pazderková a Lukáš Pavlásek. Celý program předávání cen zpestřilo hudební vystoupení zpěvačky Debbie, tanečně akrobatická show a dvě velkolepé kadeřnické show: Essential look show a show Kadeřníka roku 2017 Igora Sedláka s názvem „KAM KRÁČAŠ, SVET?“. Technologický tým Schwarzkopf Professional představil Essential look show 2/2019, která přinesla pohled do módního světa a ukázala trendy Clash Colour, Urbaganza a Texture tensio.


Related items

 • STAŇTE SE KADEŘNÍKEM ROKU 2023 14 Leden 2020

  Zúčastněte se nezávislé kadeřnické soutěže, ve které porovnávají své umění tisíce kadeřníků po celém světě. Staňte se součástí CZECH & SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS!

 • Nová značka STMNT 14 Leden 2020

  Nová značka STMNT, která je určena k péči 
o všechny typy vlasů a vousů. Vytvořili ji tři průkopníci moderního holičství - Julius Cvesar, Staygold a Nomad Barber.

 • Rozjasnite svoju blond farbu vďaka BLONDME detoxikačnému systému 14 Leden 2020

  Blond vlasy sú náchylné na pôsobenie vonkajších vplyvov – znečistené prostredie, chlór alebo dokonca zvyšky stylingových prostriedkov môžu spôsobiť mdlý vzhľad vlasov a ich mosadzný nádych. Vďaka BLONDME Detoxikačnému systému od Schwarzkopf Professional si môžu blondínky užívať svoju krásnu, dokonale oživenú farbu vlasov a zároveň dlhšiu dobu udržať žiarivý a jasný blond výsledok.

 • Brunetky, oslňte svojou prirodzenou farbou! 14 Leden 2020

  Ak ste majiteľkou tmavších vlasov a chcete mať farbu podľa posledných trendov, stavte na jedinečnú a tak žiadanú autenticitu. Opýtajte sa svojho kaderníka na dokonale prirodzene vyzerajúce kadere v trblietavých tónoch béžovej alebo v jemných tónoch s nádychom čokolády.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script