top news

Events/News

Aktualita! TREVOR SORBIE ZÍSKAL CENU International Hair Legend of the Year 2020

Úterý, 07 Leden 2020 09:34

The International Hairdressing Awards vyhlašuje, že ikona vlasů Trevor Sorbie získá za svou nenapodobitelnou kariéru v našem oboru ocenění International Hair Legend of the Year 2020. Mezinárodní kadeřnické ceny 2020 se budou konat 16. února 2020 v Madridu (Španělsko).

Organizační výbor International Hairdressing Awards se letos rozhodl udělit pro Trevor Sorbie cenu  International Hair Legend of the Year 2020.

Jméno Trevor Sorbie je synonymem pro průkopnické kadeřnictví po celém světě. Od holičství po Buckinghamský palác až po sbírání svého MBE, je kadeřníkem, který získal více cen než kterákoliv jiný. Poté, co spolupracoval se samotným Vidalem Sassoonem, zase vyškolil stylistu jako Eugena Souleimana a kolegu britského kadeřníka roku Angela Seminara.

Trevor Sorbie, průkopník střihů a stylingových technik, jako je The Wedge, The Chop and The Scrunch, získal čtyřikrát prestižní titul British Hairdresser of the Year. Je jediným kadeřníkem, který se stal tak známým, že jeho povolání bylo otázkou v televizních kvízech. S láskou označovanou jako „Kmotr kadeřnictví“ jsou Sorbieho profesionální standardy na špičkové úrovni. Jeho 6 britských salonů a nedávno otevřený dubajský salon přitahují ty nejlepší kadeřníky na světě, kteří si vybudovali reputaci pro vedoucí postavení v oboru, všichni absolvují přísný vzdělávací program pod dohledem Trevor a vzdělávacího týmu.

Syn a vnuk holiče Sorbie se narodil ve skotském Paisley v roce 1949 a začal pracovat se svým otcem poté, co odešel ze školy v 15 letech bez kvalifikace. Pracoval tam 5 let a pak odešel na šestiměsíční kurz na Richard Henry School of Hairdressing. V roce 1972 krátce po maturitě přistál v londýnské Vidal Sassoon. Sorbie zde propagovala nový geometrický vzhled se stylovými ikonami, jako jsou Mary Quant a Mia Farrow, kde mezi klienty patřily popové hvězdy, modelky a společenské osobnosti. Vidal Sassoon rychle udělal ze Sorbieho svého uměleckého ředitele a vytvořil styl pro Rex Harrison a Paul McCartney.

Navzdory své slávě a mezinárodní pověsti Trevor Sorbie nikdy neztratil „lidskost“ a zůstává věrný svým kořenům. Svěže přímo upřímný, Sorbie pevně věří v to, co popisuje jako „skutečné vlasy, pro skutečné lidi“. Jeho myšlení za touto filozofií je, že ačkoli jeho umělecké dílo je všestrannou vášní, stále si velmi váží svého celebrity klientela, chce také vytvořit nádherně nositelné styly pro obyčejné lidi a přimět ženy, aby se cítily a vypadaly skvěle a opravdu krásně a sebevědomě. To nebylo nikdy pravdivější než v jeho poslední křížové výpravě - „My New Hair“. Trevor Sorbie, inspirovaný vlastní zkušeností pomáhat členovi rodiny během léčby rakoviny, spustil v červnu 2006 svou charitativní organizaci „My New Hair“ jako neziskovou organizaci. Trevor nyní věnuje velkou část času poskytování poradenství a přizpůsobení služby, pro klienty trpící lékařské vypadávání vlasů, a organizování seminářů s L'Oréal Professionnel školit další kadeřníky také nabízet tuto jedinečnou službu po celé Británii.

První vydání International Hairdressing Awards spojilo všechna skvělá jména kadeřnického světa v Madridu a druhé vydání slibuje zvýšit laťku akce, která se má stát nejdůležitější v tomto odvětví na mezinárodní úrovni. Patnáct finalistů této soutěže druhého ročníku se zúčastní akce i prestižní porota tvořená pěti prestižními profesionály: Antoinette Beenders, Tabatha Coffey, Robert Lobetta, Beverly C. a Tono Sanmartín.

International Hairdressing Awards je nezávislá organizace, která je poháněna kadeřníky a která byla od svého založení podporována dvěma hlavními sponzory mezinárodního významu, kteří věří v poselství a poslání těchto cen: Revlon Professional® a Salon Look Madrid-Ifema. Obě vysoce uznávané firmy vsadily vysoké a kombinované síly, aby se tato soutěž stala mezinárodním úspěchem, a také časopis Estetica Magazine jako globální mediální partner s 22 vydáními po celém světě, které pokryjí a pomohou v úsilí této úžasné události. Jako sponzor také působí Beauty Underground.

 Pro více informací navštivte www.ihawards.com

Related items

 • INTERNATIONAL HAIRDRESSING AWARDS WINNERS 2021 07 Leden 2020
  • Terri Kay a Andrea Giles @ Mark Leeson (Spojené království), Emma Simmons (Spojené království), Dicksum Low (Malajsie), X-presion (Španělsko) a Errol Douglas (Spojené království) jsou pěti vítězi mezinárodních kadeřnických cen 2021!
  •  
 • Tajemství řady Pro Longer 07 Leden 2020

  Která žena by nesnila o krásných dlouhých vlasech? Pomozte svým klientkám tento sen splnit díky novince Pro Longer ze Serie Expert od  L´Oréal Professionnel.

 • INTERNATIONAL HAIRDRESSING AWARDS 2020: ZDE JSOU FINALISTÉ! 07 Leden 2020

  Patnáct finalistů z pěti kategorií, které vybrala renomovaná porota, pochází ze 7 zemí: Austrálie, Kanady, Malajsie, Nizozemska, Nového Zélandu, Španělska a Spojeného království.

 • Jedinečná a revoluční - INOA 07 Leden 2020

  Vystupte z běžné rutiny, zapomeňte na konvence, osvoboďte se od tradičních postupů, otřeste starými pořádky... Před 10 lety se z takovéto vize zrodila INOA, první olejová permanentní barva na vlasy.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script