top news

Events/News

Destination 2019

Čtvrtek, 03 Říjen 2019 09:33

Akce pro profesionály ze salonů Wella v nádherném letovisku Mazagan v Maroku! Inspirace, energie, vášeň a řemeslo, oslavující vlasy!

Perfektní vizuální dovolenou odstartovala Wella Professionals vystoupením vítězů soutěže Destination Dream Team, což je tým, složený z 6 umělců ze 6 různých zemí. Zaměřili se na barvu v podání s Koleston Perfect ME+.

Reiner Sauter, viceprezident Coty Creative Hair, hovořil s publikem o posunu v tom, jak vidíme trendy dnes. Velmi inspiratívni a vizuální cesta.  Globální tvůrčí umělec Alexis Ferrer ukázal publiku svou inspiraci z barcelonských módních přehlídek, kreativní barva a tvary vlasů, byla to ohromující show.  Vzdělávání bylo hlavním tématem dne 2, 
4 semináře Look & Learn od profesionálních globálních umělců Wella. Robert Eaton pomocí působivých nástrojů s barvou KPME + , ukázal různé úrovně krytí. Romeu Felipe se svými ohromujícími blondýnkami, vytvořenými pomocí Blondor a Illumina. Alexis Ferrer využíval své tvůrčí schopnosti a barevné portfolio Wella. Darren Ambrose svou střihací technikou a stylingem vytvořil jedinečný haute couture look.

Absolutní sestava snů! Sdíleli svá tajemství, rady a tipy, jak dosáhnout těchto výsledků v salonu. Poslední den začal exkluzivním seminářem Backstage Pass s charismatickým Aubrey Loots, který nás provedl životem jako zákulisím na módních přehlídkách, jak dosáhnout redakčního vzhledu pomocí rychlých a jednoduchých, ale velmi účinných technik. 20 velmi šťastných členů publika vyhrálo příležitost připojit se k němu v zákulisí v Londýně, Paříži nebo New York Fashion Week!  Slavnostní večer The Stage začal  Guy Kleinhaus, který vnesl energii do místnosti svou osobností a zábavnou show s modely. Nádherná práce a talent! Wella Professionals Global Ambassador Romeu Felipe se svými krásnými modely „mechas criativas“ a tým Darren Ambros a Robert Eaton se svou „Best of British“. Byla to majestátní přehlídka, krásně ženských, až energicky jasných modelů, přinášejících zpět punk a glam a rockové pohledy.

Media

Related items

 • Wella Tour 2023 03 Říjen 2019

  Poslední zastávka Wella Tour 2023 v rámci České republiky se konala v Praze!

 • VEĽKÉ ODHALENIE PATRICA CAMERONA 03 Říjen 2019

  Diváci pravidelnej relácie na Instagrame a Facebooku Patricka Camerona „Vzdelávanie v izolácii“ boli tento týždeň prekvapení veľkým odhalením.

Stretnutie začalo tým, že Patrick ukázal, ako vytvoriť dva nenáročné a inšpirujúce vzhľady na svojich figurínach. Keď dokončil svoj 2. štýl, začal hovoriť o svojich vlasoch. Vysvetlil, že na začiatku svojej kariéry bol uznávaný pre svoje dlhé kučeravé vlasy.

 • Nejjemnější vlasová péče 03 Říjen 2019

  Wella Professionals Elements nejjemnější vlasová péče pro zdravé, krásné vlasy a pokožku. Obnovuje hebkost a lesk vlasů a chrání je před mechanickým poškozením. 

 • TREND VISION AWARD 2020 - POPRVÉ ONLINE! 03 Říjen 2019

  TREND VISION AWARD 2020

  Wella Professionals každoročně vyhlašuje globální soutěž stylistů – TrendVision Award, do které kadeřníci přihlašují svou vlastní interpretaci aktuálních trendů.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script