top news

Events/News

Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018

Úterý, 13 Listopad 2018 11:17
 • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.

Nejlepší koncepce  ITVA...
Po 16 letech se věci mění. ITVA se stává ještě více konkurence schopnou. Byli zde všichni národní držitelé zlatých ocenění Trend Vision pro dvě kategorie Creative a Color ze 43 zúčastněných zemí. Českou republiku a Slovensko reprezentovali národní vítězi ITVA 2018 Olga Dimitrasco salon Salon Abigail Stylea a Lukáš Máčala salon NEW YOU.


Jak se změnila ITVA?
Je to víc než jen soutěž – nyní ITVA oslavuje a vyzdvihuje krásu a talent, stejně tak jako oslavuje kadeřnické řemeslo. Pomáhá zvýšit zručnost zúčastněných prostřednictvím mentoringu, čímž zvyšuje kreativitu soutěžících na další úroveň. Stává se jedinečnou profesionální zkušeností, která je velmi přitažlivá pro digitální publikum.

V ITVA Creative Retreat jsou národní vítězové rozděleni do 8 týmů, které vede 16 mezinárodních mentorů a společně soutěží v 5 kategoriích:

1. Cena za sociální média založená na úrovni aktivity SM, míry angažovanosti a konzistence;
2. Vyjádřete EIMI za nejlepší redakční vzhled;
3. Couture Color Award za vynikající barevnou práci;
4. Cena ghd pro interpretaci vzhledu Queen Maker look;
5. Couture Collection Award za kolekci, která se nejvíce shoduje se zadáním.

Jsou zde ještě další dvě ocenění, která jsou odvozeny z vítězného vzhledu National Trend Vision Awards, který přinesl 76 finalistů do Lisabonu: International Color Vision Award a International Creative Vision Award.

ITVA mentoři: 

Team 1 – Abby Smith & Dmitry Vinokurov (+ Nico Diaz)
Team 2 – Sonya Dove & Akin Konizi (+ Marta DelaPena)
Team 3 – Markus Hermann & Christophe-Nicolas Biot (+ Christie Hoogesteger)
Team 4 – Cyrill Brun & Matthias Herzberg (+ Claire Doyle)
Team 5 – Zoe Irwin & Miguel Estelrich (+ Cath McGuinness)
Team 6 – Alexis Ferrer & Bruce Masefield (+ gifted mentor Katie Howarth)
Team 7 – Renya Xydis & Andreas Kurkovitz (+Victoria Thurman-Hall)
Team 8 – Darren Ambrose & Jayson Gray (+ Manjushree Soni)

Úloha mentorů: výuka – sdílení jejich autentického pohledu prostřednictvím tipů, triků a osobních zkušeností; Koučování – inspirujícími, motivujícími a vzdělávacími zkušenostmi v rámci ITVA.

Časopis Estetica byl při tom, aby zdokumentoval celou událost – podívejte se na níže uvedené vítěze!

ITVA 2018 International Color Vision Award: Tanya Grant (Australia)

ITVA 2018 International Creative Vision Award: Sergey Chernyshev (Russia)

ITVA 2018 Social Media Award: Anastasia Petrova (Belarus)

ITVA 2018 ghd Award: TEAM 1 – Marcio Carvalho, Christian Vazquez Lopez, Sanya Keranen, Roxana Elena Rotaru, Lucian Ilie, Mustafa Sav, Izzet Tabak, Krista Ward, Nikki Clifford

ITVA 2018 Couture Color Award: TEAM 8 – Eden Hsu, Andy Huang, Jaileen Velez, Rafael Ortiz, Taisiia Romanenko, Iryna Radko, Yuiya Almetova, Amber Saft, Nikos Kouros

ITVA 2018 ghd Award: TEAM 4 – Viktoria Arapin, Evelina Varatinskae, Damian Witkowski, Anna Fabianczyk, Sergei Chernyshev, Olga Geevskaya, Tristan Hawkins, Guy Kleinhaus, Jessica Déléze Venetz, Marius Bettenmann

ITVA 2018 Couture Collection Award: TEAM 8 – Eden Hsu, Andy Huang, Jaileen Velez, Rafael Ortiz, Taisiia Romanenko, Iryna Radko, Yuiya Almetova, Amber Saft, Nikos Kouros

 

 

 • ITVA 2018 Gala Dinner • Sylvie Moreau & Patrick Cameron • International Color Vision Award – Tanya Grant (Australia) • International Creative Vision Award – Sergey Chernyshev (Russia) • ITVA 2018 Social Media Award – Anastasia Petrova (Belarus) • ITVA 2018 ghd Award – TEAM 1 • ITVA 2018 Couture Color Award – TEAM 8 • ITVA 2018 Speak EIMI Award – TEAM 4 • ITVA 2018 Couture Collection Award – TEAM 8 •  

Related items

 • Wella Tour 2023 13 Listopad 2018

  Poslední zastávka Wella Tour 2023 v rámci České republiky se konala v Praze!

 • VEĽKÉ ODHALENIE PATRICA CAMERONA 13 Listopad 2018

  Diváci pravidelnej relácie na Instagrame a Facebooku Patricka Camerona „Vzdelávanie v izolácii“ boli tento týždeň prekvapení veľkým odhalením.

Stretnutie začalo tým, že Patrick ukázal, ako vytvoriť dva nenáročné a inšpirujúce vzhľady na svojich figurínach. Keď dokončil svoj 2. štýl, začal hovoriť o svojich vlasoch. Vysvetlil, že na začiatku svojej kariéry bol uznávaný pre svoje dlhé kučeravé vlasy.

 • Nejjemnější vlasová péče 13 Listopad 2018

  Wella Professionals Elements nejjemnější vlasová péče pro zdravé, krásné vlasy a pokožku. Obnovuje hebkost a lesk vlasů a chrání je před mechanickým poškozením. 

 • TREND VISION AWARD 2020 - POPRVÉ ONLINE! 13 Listopad 2018

  TREND VISION AWARD 2020

  Wella Professionals každoročně vyhlašuje globální soutěž stylistů – TrendVision Award, do které kadeřníci přihlašují svou vlastní interpretaci aktuálních trendů.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script