top news

Events/News

ESTETICA TALK „DESIGN A ZÁŽITEK“

Pátek, 31 Srpen 2018 07:35

Časopis Estetica Czech&Slovak ve spolupráci s Českým kadeřnickým institutem připravil pokračování inspirativního osvětově-vzdělávacího projektu ESTETICA Talk. 

ESTETICA TALK „DESIGN A ZÁŽITEK“,

přijďte si popovídat o designu kadeřnického salonu a kadeřnického zařízení  s exkluzivním hostem DANILO MALETTI CEO Maletti Group z Itálie.“ Firmu Maletti založil jeho otec Guerrin Maletti, který zemřel v roce 1978, a Danilo Maletti nastoupil na jeho místo. “S mým bratrem Guidem, který je velmi dobrý ve vývoji a výzkumu, vymýšlíme veškeré inovace. Velmi dobře známe naši práci a máme ji rádi. Já sám čtyřikrát nebo pětkrát objíždím svět, abych viděl, co se v našem oboru děje. Proto lépe než všichni ostatní, známe trh. Kadeřnický trh je hodně specifický, proto je důležité být pozorný k jakýmkoliv změnám. Asi proto jsme uspěli,” říká Danilo Maletti. 

Partnerem v debatě mu bude ADAM JEŽEK, salon development manažer divize profesionálních produktů L'Oréal. ADAM JEŽEK - salon guru - člověk, který změní návštěvu vašeho salonu v jedinečný emocionální zážitek.“ Když vejdu do salonu, chtěl bych cítit osobnost jeho majitele. Ta se projevuje jednak v designu, ale hlavně v samotném přístupu kadeřníka k zákazníkovi.”

Akce se uskuteční v Paláci Národní. Komplex, který se nachází v samotném srdci Prahy a spojuje bohatou architektonickou minulost a moderní design.

Pondělí 17. září 2018, 17:30, Palác Národní, Národní 14, Praha

Vstup volný - registrace nutná!  VIP akce magazínu ESTETICA - počet volných míst je omezen - zajistěte si své místo proto již dnes!

 Hosté: DANILO MALETTI CEO Maletti Group /IT/,

ADAM JEŽEK - salon guru, člověk, který změní

Partneři akce: L'Oréal Professionnel, Italy Style

Estetica Talk video 

 

 

 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script