top news

Design

Shiny Hair Studio

Pondělí, 24 Říjen 2022 09:12

Příjemná atmosféra podtržená dřevěnými prvky, vše v odstínech béžové a černé

 

Praze v Salvátorské 4, na skok od Pařížské ulice, byl začátkem roku otevřen nový salon Shiny Hair Studio. Tým studia se sem rozhodl přestěhovat po sedmi letech působení na trhu z menšího salonu na Senovážném náměstí.


”Chtěli jsme rozšířit naše služby také o kosmetiku, aby klientka měla vše na jednom místě.  Naší hlavní vizí je přistupovat ke každé zákaznici individuálně. Z tohoto důvodu také u nás v salónu nabízíme bezplatné konzultace, kdy se vždy snažíme prolnout představy zákaznic s našimi," za studio mluví Aneta Dvořáková a pokračuje: "V našem novém salónu máme nejraději to, že z něj vyzařuje teplo domova. Dřevěné prvky a zelené mechové stěny nám prostor zútulňují a zároveň vytvářejí příjemnou atmosféru.”

 

V Shiny Hair Studiu si vše pečlivě plánují, připraví se, a až potom konají. V čem to spočívá? Pracují s dlouhodobou vizí, která je každé klientce „ušita“ přesně na míru. Zakládají si na precizním a individuálním přístupu, což je na první pohled odlišuje od konkurence. Každé klientce nabízí bezplatnou konzultaci, aby se společně dostali k cíli. ”Jedině tak může být každá klientka spokojená. Zdravé vlasy jsou naší doménou. Salon navštěvuje i velké množství známých osobnosti,“ říká Aneta.

 

Salon dýchá příjemnou atmosférou, která se pojí s prvky dřeva, kruhovými světly a vše je laděno do béžové a černé. Tento čistý interiér doplnili o mechové stěny a živé květiny. Každá klientka má svůj box, který je oddělen dřevěnými laťkami, aby byla zachována její intimita. Každá žena se zde „musí“ cítit jedinečně a v Shiny Hair Studiu má tu možnost.

 

Při plánování salonu prošli velké množství velkoobchodů s kadeřnickým nábytkem, ale žádný se nehodil do jejich konceptu. ”Chtěli jsme takový kadeřnický nábytek, který bude působit luxusně a zároveň bude funkční a subtilní," říká Aneta. 

 

A tehdy začala spolupráce s Italy Style Linea, distributorem kadeřnického zařízení firmy Maletti, která je v tomto segmentu lídrem na trhu. ”U mycích boxů nás velmi zaujalo, že zde byla možnost kombinace masážních a nemasážních. Naše klientky si masážní křeslo velmi pochvalují," vyzdvihuje Aneta. 

 

Do salonu si pořídili Mycí box New 330 od Maletti, který má elegantní zaoblené tvary. Je vybaven bederní opěrkou, elektrickým zdvihem nohou a systémem vzduchové masáže.

 

”Barevná škála byla velmi pestrá, takže jsme vše hezky sladili s naším zlato/černým konceptem. U kadeřnických křesel jsme měli požadavek, který jsme mysleli, že bude nesplnitelný, což byly černé báze. Většina firem dělá stříbrné, které by do našeho salonu nepasovaly.” V salonu mají křesla ECO FUN, která patří k nejzajímavějším designovým kouskům zmíněného italského výrobce nábytku. ”Každopádně 

u Maletti se nemožné stalo možným a naše vysněné černé podnože jsou realitou,” konstatuje Aneta.

 

Křeslo ECO FUN ( fotografie 8 )- otočná stylingová židle, navržená designérem Christopherem Pilletem

Sedák a opěradlo, obojí vyztužené měkkým polyuretanem, jsou pokryty vinylem v jednobarevném nebo dvoubarevném provedení. Litinová základna, která umožňuje výškové nastavení křesla, dodává kadeřnickému křeslu Eco Fun punc elegance. Křeslo Eco Fun je udržitelné, protože je vyrobenoz recyklovaného plastu ve výplni a z recyklovatelného hliníku pro základnu a nosnou konstrukci. Kadeřnické křeslo Eco Fun se hodí nejen do každého kadeřnického salonu, ale je i tou nejlepší volbou pro naši planetu.

 

Mycí box NEW 330 (úvodní fotografie) – elegantní zaoblené tvary. Je vybaven bederní opěrkou, elektrickým polohováním podnožníku a systémem vzduchové masáže. Navržen skupinou italských designérů, pracujících pro Maletti Group pod názvem Maletti Creative Team. Právě tato skupina návrhářů zavedla v oblasti kadeřnického nábytku všechny významné inovace posledních desetiletí včetně polohovacích 

a masážních mycích boxů. Maletti v tomto směru již navždy zůstane průkopnickou firmou, která nemůže být žádnou konkurencí překonána.

 

 • Shiny Hair Studio 2 • Shiny Hair Studio 3 • Shiny Hair Studio 4 • Shiny Hair Studio 5 • Shiny Hair Studio 6 • Shiny Hair Studio 7 • Shiny Hair Studio 8 • Shiny Hair Studio 9 • Shiny Hair Studio 10 • Shiny Hair Studio 11 • Shiny Hair Studio 12 • Shiny Hair Studio-1 •  

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script