top news

Products

Tajemství řady Pro Longer

Pátek, 20 Listopad 2020 09:29

Která žena by nesnila o krásných dlouhých vlasech? Pomozte svým klientkám tento sen splnit díky novince Pro Longer ze Serie Expert od  L´Oréal Professionnel.

Zbrusu nová řada profesionální  regenerace Pro Longer obnovuje délky a  vyplňuje konečky pro delší, silnější a kvalitnější vlasy. Zážitek z profesionální rychlé služby navíc umocní příjemná květinovo-orientální vůně, kterou oceníte jak vy, tak  
i vaše  klientky.

Dlouhé a zdravé vlasy jsou  
v kurzu, touží po nich ženy po celém světě. Jsou dlouhodobým trendem, který se projevuje jak na přehlídkových molech, tak i na sociálních sítích. Avšak dlouhé vlasy v sobě skrývají i  určitá úskalí – může docházet  k jejich zcitlivění,  třepení  a řídnutí délek konečků, což se podepisuje  i na celkovém zdravém a krásném vzhledu. Od této chvíle už nemusíte  podobné konečky zkracovat o víc, než si vaše klientka přeje. Stačí sáhnout po pečující řadě Pro Longer ze Serie Expert, vyplňující délky  
a konečky dlouhých vlasů. Pomozte klientkám zachovat dlouhé a zdravě vypadající vlasy.

V ČEM TKVÍ TAJEMSTVÍ 

Řada využívá patentovanou vyplňující technologii, exkluzivně vlastněnou L’Oréal Professionnel, nazvanou Filler-A100, která délky zesiluje,  dodává jim plnější vzhled a odolnost. V kombinaci s aminokyselinou  pomáhá vlasy chránit a předcházet jejich lámání.

ŘADA PRO LONGER

ze Serie Expert nabízí kompletní řadu pečujících produktů pro použití v  salonu i  doma pro delší, silnější, kvalitnější vlasy, chráněné před lámáním. 

Salonní  služba 1x za měsíc

Jako první se aplikuje koncentrát pro vyplnění konců, který obsahuje nejvyšší koncentraci patentované vyplňující molekuly Filler-A100. Zaměřuje se na nejvíc zcitlivělé oblasti vlasového vlákna, posiluje je, a konce a délky jsou tak plnější a pevnější. Aplikujte  10-20 ml do délek vlasů. 

V případě jemných vlasů postačí  10 ml. Pak následují Pro Longer šampon, maska a bezoplachový krém pro obnovu délek a konců.

Domácí péče 

Doporučte klientce domácí péči Pro Longer pro dosažení dlouhodobého efektu. Klientka jednou týdně prostě nahradí péči nebo masku monodózou koncentrátu Pro Longer. Nemusí tak vůbec měnit své zvyky.

Related items

 • Style & Colour Trophy. Mezinárodní kadeřnická soutěž je zpět! 20 Listopad 2020

  Letos v novém online formátu, který ji otevírá všem vlasovým profesionálům! Tématem ročníku 2021 je jeden z největších kadeřnických trendů současnosti – French balayage. Objevte v sobě svou nekonečnou kreativitu i vy! 

 • Steampod 3.0 X Karl Lagerfeld 20 Listopad 2020

   L’ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS A KARL LAGERFELD OZNAMUJÍ EXKLUZIVNÍ SPOLUPRÁCI PŘI UVEDENÍ LIMITOVANÉ EDICE PARNÍ ŽEHLIČKY “STEAMPOD”

 • Tajemství řady Pro Longer 20 Listopad 2020

  Která žena by nesnila o krásných dlouhých vlasech? Pomozte svým klientkám tento sen splnit díky novince Pro Longer ze Serie Expert od  L´Oréal Professionnel.

 • GREEK HAIRDRESSING AWARDS 2019 BY ESTETICA HELLAS 20 Listopad 2020

  Časopis Estetica Grécko už štvrtý rok po sebe zorganizoval súťaž Hair Awards 2019 / Greek Hairdressing Awards, sponzorovanú L'Oréal Professionnel, vyhlásenie víťazov sa uskutočnilo na slávnostnom ceremoniáli v Aténskej koncertnej sále.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script