top news

Products

GOLDWELL PŘEDSTAVUJE ELUMENATION COOL CHIC

Pondělí, 19 Říjen 2020 09:43

Od podzimu budou klienti salonů nadšeni zářivými barvami s nečekanou zářivostí, která na ně čeká ve všech salónech Goldwell.

ELUMENATION je komplexní barevný systém, který zajišťuje úžasné výsledky. Je to umění dát každé barvě výjimečnou zářivost a lesk. ELUMENATION je výsledkem více než dvou desetiletí výzkumu a vývoje v oblasti přímých barev na vlasy.

Od září 2020 kadeřníci ELUMENATION otevírají nové a mimořádné možnosti pro barevný sektor - s přesně takovými nástroji, které jsou nutné k tomu, aby se barevná služba dostala na další úroveň.

"Pokud jde o zbarvení, jde o sofistikovanost!" vysvětluje Dimitris Dimitrakoudis, Goldwell Ambassador Color. "Brilantní vícerozměrné barvy na vlasy s duhovými efekty jsou absolutní nutností - trend, pro který byla vytvořena ELUMENATION by Goldwell." Kromě toho již nejde o teplé tóny, které vyjadřují tento klasický „sluncem políbený“ efekt, ale o složitost barev: chladné, duhové a mnohostranné nuance s 3-D efektem. “

Na podzim 2020  COOL CHIC IS HOT

Goldwell představuje nové @Elumenated nuance od Topchic, Colorance a @Pure Pigments - převádí je do krásného vzhledu - to je ELUMENATION:

Topchic @Elumenated nuance

Topchic byl rozšířen o tři nové odstíny pro skvělý lesk: 9N @ Pk inspirované SAKURA PINK, 7BP @ Pk inspirované RICH TEA a 6NN @ CV inspirované COCO DE MER.

Colorance Express Toning @Elumenated Shades

Jemné 5minutové lesknutí a odstíny po bělení nebo zesvětlení. Paleta barev byla rozšířena o tři nové odstíny: @Elumenated Lavender, inspirovaný LILATECH, @Elumenated Beige Mint inspirovaný NEO MINT a @Elumenated Rosé, inspirovaný SAKURA PINK.

@Pure pigment

S touto novou, okouzlující, chladnou nuancí Cool Pink, inspirovanou CASSIS, lze znovu objevit všechny barvy Topchic a Colorance. Zdokonalení @Pure Pigments vytváří individuální a jedinečné výsledky barev pomocí výkonných koncentrátů barviv - pro vícerozměrné odrazy světla a výjimečný lesk v oxidačně ošetřených vlasech.

Nový Goldwell SYSTEM HAIR COLOR REMOVER jemně odstraňuje nežádoucí barvy. Vysoce výkonná formulace bez obsahu amoniaku, založená na systému CanvasRenew System s technologií BondPro +, chrání integritu vlasů, zatímco oxidační barva je účinně a spolehlivě odstraněna. Obohacený o výživný PQ10 pro upravený a pružný pocit vlasů.

 

 

 • Goldwell ELUMENATION Pure Pigments Cool Pink • Goldwell Colorance Express Lavender • Goldwell Topchic 6NN@CV • Goldwell Hair Color Remover •  

Media

Related items

 • Michal Moučka Interview 19 Říjen 2020

  Již přes deset let provozuji svůj vlastní kadeřnický SALON v Českých Budějovicích. Práce je pro mě zároveň velkou vášní i koníčkem.

 • Angelo Seminara - GLANCE 19 Říjen 2020

  Limitovaná edice vyvinutá globálním ambasadorem značky Angelem Seminarou

 • KAO SALON ve virtuálním světě! 19 Říjen 2020

  Poprvé v historii společnosti Kao Salon Division se akce Kao Salon Global Experience konala v digitální podobě. Téměř 20 000 stylistů z celého světa využilo  příležitost zažít 48 hodin stejně špičkového umění a kreativity, jaké znali z předchozích let: inspirace a umění světové úrovně, debut  kolekce Goldwell Couture Collection, světová  premiéra nové kolekce Angela Seminary a novinky od všech značek.

 • Tvůrči inspirace 19 Říjen 2020

  Goldwell představil svého nového Globálního Ambassadora Angela Seminara. Jako jeden ze světově nejoslavovanějších kadeřníků bude vytvářet limitované kolekce a inspirovat inovačními produkty a službami značky Goldwell 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script