top news

Products

Tajemství řady Pro Longer

Pondělí, 31 Srpen 2020 09:21

Která žena by nesnila o krásných dlouhých vlasech? Pomozte svým klientkám tento sen splnit díky novince Pro Longer ze Serie Expert od  L´Oréal Professionnel.

Zbrusu nová řada profesionální regenerace Pro Longer obnovuje délky a  vyplňuje konečky pro delší, silnější a kvalitnější vlasy. Zážitek z profesionální rychlé služby navíc umocní příjemná květinovo-orientální vůně, kterou oceníte jak vy, tak  
i vaše  klientky.

Dlouhé a zdravé vlasy jsou  
v kurzu, touží po nich ženy po celém světě. Jsou dlouhodobým trendem, který se projevuje jak na přehlídkových molech, tak i na sociálních sítích. Avšak dlouhé vlasy v sobě skrývají i  určitá úskalí – může docházet  k jejich zcitlivění,  třepení  a řídnutí délek konečků, což se podepisuje  i na celkovém zdravém a krásném vzhledu. Od této chvíle už nemusíte  podobné konečky zkracovat o víc, než si vaše klientka přeje. Stačí sáhnout po pečující řadě Pro Longer ze Serie Expert, vyplňující délky  
a konečky dlouhých vlasů. Pomozte klientkám zachovat dlouhé a zdravě vypadající vlasy.

V ČEM TKVÍ TAJEMSTVÍ Řada využívá patentovanou vyplňující technologii, exkluzivně vlastněnou L’Oréal Professionnel, nazvanou Filler-A100, která délky zesiluje,  dodává jim plnější vzhled a odolnost. V  kombinaci s  aminokyselinou  pomáhá vlasy chránit a předcházet jejich lámání.

ŘADA PRO LONGER ze Serie Expert nabízí kompletní řadu pečujících produktů pro použití v  salonu i  doma pro delší, silnější, kvalitnější vlasy, chráněné před lámáním. 

Salonní  služba 1x za měsíc

Jako první se aplikuje koncentrát pro vyplnění konců, který obsahuje nejvyšší koncentraci patentované vyplňující molekuly Filler-A100. Zaměřuje se na nejvíc zcitlivělé oblasti vlasového vlákna, posiluje je, a konce a délky jsou tak plnější a pevnější. Aplikujte  10-20 ml do délek vlasů. V případě jemných vlasů postačí  10 ml. Pak následují Pro Longer šampon, maska a bezoplachový krém pro obnovu délek a konců.

Domácí péče 

Doporučte klientce domácí péči Pro Longer pro dosažení dlouhodobého efektu. Klientka jednou týdně prostě nahradí péči nebo masku monodózou koncentrátu Pro Longer. Nemusí tak vůbec měnit své zvyky.

 

 

 

 

 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script