top news

Products

Podzimní novinky stylingové řady AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

Úterý, 25 Srpen 2020 08:42

Pečující a stylingová značka AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT představuje dva nové stylingové přípravky: Nude Pudrový sprej a Airy Strukturující sprej. Oba tyto nové produkty umožňují vytvářet opravdovou a přirozenou strukturu a zároveň se těšit z krásných a hebkých vlasů. 

Nude Pudrový sprej

Nude Pudrový sprej je velmi jemný neviditelný pudr, který se nanáší na suché vlasy.  Dodává jim okamžitý ležérní objem a pohyb. Díky jeho pomoci dosáhnete strukturujících efektů a mírně rozcuchaného vzhledu. Zároveň dodáte objem kořínkům a celkově účes zpevníte. Tak jako všechny ostatní produkty značky  AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, i tato novinka neobsahuje silikony, parabeny, minerální oleje a umělá barviva. Místo nich používá přírodní veganské ingredience jako je křemen a Fairtrade® tapiokový škrob, které dodávají vlasům objem a fixaci, navíc podporují tvar a zvýraznění vlasů bez nepříjemného hrubého pocitu na dotek.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Nude pudrový sprej zakoupíte ve vybraných kadeřnictvích v balení 12g za doporučenou maloobchodní cenu 649,00 CZK/ 25,90 €.

Airy Strukturující sprej 

Airy Strukturující sprej je určený pro vytvoření rozcuchaných stylů se strukturou a objemem. V originální veganské receptuře této novinky se skrývá kombinace bambusové celulózy, modifikovaného rýžového škrobu a Fairtrade® tapiokového škrobu, která vytváří suchý, výjimečně strukturující efekt pro uvolněný, pružný objem vašich vlasů. Výsledkem jsou (ne)dokonale upravené vlasy. 

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Airy Strukturující sprej zakoupíte ve vybraných kadeřnictvích v balení 300 ml za doporučenou maloobchodní cenu 649,00 CZK/ 25,90 €.

Na všech stylingových novinkách roku 2020 – nedávno uvedeného Nymph Slaného spreje, Nude Pudrového spreje a Airy Strukturujícícho spreje spolupracovala s vývojovým týmem AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT i globální kreativní advokátka značky Hester Wernert Rijn (@hesterwernert). Hester vlastní salon Mogeen v Amsterdamu a působí také jako session stylistka na nejrůznějších show a focení po celém světě. Díky svým zkušenostem dokonale chápe požadavky kladené na produkty v různých prostředích, situacích a pro rozličné typy vlasů. Výsledkem této spolupráce jsou vysoce výkonné produkty přinášející opravdové, ležérní, strukturované a pružné styly, které se vytváří velmi snadno. 

 

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script