top news

Products

IGORA COLOR10 od Schwarzkopf Professional

Úterý, 23 Červenec 2019 14:11

Zrychlete zítřejší barvicí služby již dnes s novou IGORA COLOR10 od Schwarzkopf Professional 

Schwarzkopf Professional rozšiřuje permanentní sortiment spolehlivého barvicího produktu – IGORA COLOR10 – o 6 přirozených studených odstínů pro trendovou barvu vytvořenou během pouhých 10 minut! IGORA COLOR10 servis pro rychle dosaženou nádhernou barvu je dostupný v salonech Schwarzkopf Professional. 

IGORA COLOR10: Technologie pro rychlou barvu 

Díky technologii Amino Acid Carrier, která funguje jako expresní přenašeč, jsou barevné pigmenty schopné rychleji pronikat do vlasového vlákna. 
IGORA COLOR10 vytváří barvu během pouhých 10 minut, její pečující receptura umožňuje kompletní barvení s dlouhotrvající stálostí barvy a až 100% krytí bílých vlasů – odpovídá tak na potřebu pohodlné barevné dokonalosti, a to rychle!


IGORA COLOR10: NOVÉ styly a servis v salonu 

Nové odstíny IGORA COLOR10 nabízí výběr krásných přirozených a studených tónů pro sofistikované a jemné trendové výsledky. Pro prezentaci nových odstínů jsme připravili dvě nové služby:

Styl Colour Grading nabízí sofistikované studené výsledky s krásnými barevnými akcenty. Tento styl je dosažený jemným stupňováním pomocí techniky volné ruky. Použitím hlubšího tónu na oblast odrostů a jeho promícháním se světlejším tónem v délkách vznikle přirozený a viditelně vyvážený vzhled. 

Shine Halo je vícerozměrný styl kombinující jemné tóny. Tento styl je vytvořený aplikací tří různých barev v organických sekcích s postupem zezadu směrem dopředu. Velikost sekcí a výběr barev je možné pro dosažení zářivějšího vzhledu přizpůsobit podle délky a hustoty vlasy.

Kompletní sortiment 32 odstínů IGORA COLOR10 lze navzájem míchat, umožňuje kadeřníkům podpořit úspěch jejich salonu prostřednictvím řady komerčně zajímavých služeb – včetně rychlého oživení kořínků, barvení vybraných partií nebo rychlé oživení barvy. Díky kratší době servisu představuje IGORA COLOR10 perfektní volbu pro zákaznice bez sjednaného termínu, zákaznice, které se pro barvu rozhodly na poslední chvíli nebo zákaznice oceňující rychlý barvicí servis.  

Více informací o portfoliu IGORA COLOR10 – včetně nejnovějších přirozených a studených odstínů a odpovídajících technik – najdete na webových stránkách Schwarzkopf Professional: www.schwarzkopfpro.com.

Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script