top news

Products

Barva pro bohatý účes

Pondělí, 03 Červen 2019 07:31

Igora Vibrance - jedinečné řešení k udržení zářivé a dlouhotrvající barvy. Tento typ barvy na vlasy také unikátně pečuje o zdraví vlasů.

 

 Existují krásné barvy, které nezatěžují vlasy? Zkrepatělý účes, který postrádá lehkost a žízní po obnově? Počasí, stres a znečištěné prostředí? Jak se vyhnout těmto negativním faktorům, které ničí vlasy? Správně zvolit tu nejšetrnější barvu pro bohatý účes není lehké. Schwarzkopf Professional vyvinul nový druh barev Igora Vibrance. Je to jedinečné řešení k udržení zářivé a dlouhotrvající barvy. Tento typ barvy na vlasy také unikátně pečuje o jejich zdraví. 


Více než 50 let je prémiová značka IGORA na vrcholu svého oboru a určuje nové standardy ve svém odvětví. Nyní představuje inovaci v demi-permanentních barvách na vlasy – a to novinku Igora Vibrance. 

 

Vibrance nabídne VÍCE


Více výkonu – až o 100 % více lesku, INSTAShine (v porovnání s neošetřenými vlasy) a zvýšenou ochranu pro vlasy. To vše díky novému komplexu Moister Protecting. Tato technologie se dokonale postará o vyváženou ochranu proti oslabení a následnému lámání vlasů. Složení je bez alkoholu, a navíc je obohaceno o vitamíny B3 a B5, které chrání a vyplňují povrch vlasu. Díky tomuto unikátnímu složení účes získá nekonečný lesk.

 

Více komfortu – nové tekuté složení s míchacím poměrem 1 : 1 umožňuje jednodušší přípravu, rychlejší míchání a efektivnější aplikaci. 


Více všestrannosti – tekutá demi-permanentní barva vám vždy umožní vybrat si buď gelovou, nebo krémovou konzistenci, a to hlavně díky rychlé aplikaci s gelem nebo přesnější aplikaci díky krému. 


Více možností – každý nový rok přichází s bohatými možnostmi, stejně tak i Schwarzkopf Professional se svými odstíny, nyní je k dostání kompletní řada demi-permanentních barvicích služeb s 68 odstíny, které perfektně ladí k odstínům permanentních barev Igora Royal. Systém duální aplikace Igora Royal zajistí dokonale vyrovnanou barvu a harmonicky sladí barevné výsledky. 

Barvy Igora Vibrance nabízí celou řadu nových demi-permanentních odstínů. Nejmodernější hydratační demi-permanentní barvy zvládnou doslova zázraky. Tato barva vyčerpané vlasy vyživí a ochrání. Tento způsob je vhodný při dobarvování. Pro dokonale sladěné tóny odrostů až po konečky je vhodné použít kombinaci Igora Royal a Igora Vibrance pro osvěžení vybledlých délek a konečků.

 

“Vkročte do odlehčeného světa barev”


Related items

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script