top news

Products

Invigo péče - Wella Professionals

Středa, 31 Říjen 2018 09:45

Užijte si nejrychlejší cestu k znovu získané energii pro vaše vlasy. Nová péče od Wella Professionals

Moderní životní styl nás nutí neustále zrychlovat. Budování kariéry, aktivní odpočinek, perfektní domov. Díky těmto faktorům je čím dál těžší najít si čas pro sebe. Zpomalit, nadechnout se a doplnit fyzickou i emocionální energii. Odpočinek a relaxace se ocitají až na samém konci pomyslného seznamu úkolů a naše vlasy jsou tak často zanedbané a bez života.

Právě z těchto důvodů Wella Professionals představuje INVIGO – novou, ucelenou, vysoce účinnou vlasovou péči, navrženou pro rychlé a efektivní dobití energie a vyslyšení všech potřeb vlasů. Pomocí trojice NOVÝCH pokročilých technologií, super ingrediencí a vitamínů - INVIGO BlendsTM – okamžitě posiluje vlasy a přispívá k celkové pohodě. Během několika minut jsou vlasy jako vyměněné a plné života.  

Pečující ošetření INVIGO zvyšuje také hodnotu salonu. Těmito službami můžete poskytnout klientkám péči pomocí nových koncentrovaných boosterů, experty vyvinutou akupresurní masáž a přípravky, které vlasy okamžitě oživují a zanechávají je zdravé. Nové designové obaly zahrnují nové použité materiály, pastelové barvy a prodloužené siluety pro větší atraktivitu u klientů. Kompletní péče INVIGO obsahuje nové řady: Blonde Recharge (specialista na blond vlasy), Color Brilliance (zářivá barva), Nutri-enrich (pro suché vlasy), Volum Boost (dodání objemu) a Aqua Out (hloubkové čištění a péče o pokožku) a byla vyvinuta pro spojení se třemi exkluzivními salonními přípravky INVIGO: Brilliance Booster, Nutri Booster a Volume Booster. Ty promění jakékoliv salonní ošetření v rychlou, snadnou, personalizovanou a příjemnou péči. Přesně, jak to vyžadují naši klienti.

 

POKROČILÁ VĚDA 

Novinka INVIGO je tvořena pomocí vysoce výkonných směsí INVIGO-BlendsTM. Nová složení, pokročilé technologie a vitamíny jsou pečlivě vybírány pro každou řadu, aby přinášely nejkvalitnější pečující řešení pro všechny potřeby vlasů. Na začátku, během odborné konzultace se stylistou, je vždy určena ta správná kombinace směsí na míru každé klientky a jejích vlasů.

 

Related items

 • Destination 2019 31 Říjen 2018

  Akce pro profesionály ze salonů Wella v nádherném letovisku Mazagan v Maroku! Inspirace, energie, vášeň a řemeslo, oslavující vlasy!

 • Wella Tour 2019 31 Říjen 2018

  Novou permanentní barvu Koleston Perfect, pánskou řadu SebMan, GHD a trendy na jaro-léto 2019 představila Wella Professionals na svém turné.

 • Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018 31 Říjen 2018
  • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.
 • Wella International Trend Vision Awards - Lisabon 2018 31 Říjen 2018
  • Snem většiny kadeřníků je dostat šanci reprezentovat svou zemi na uznávané a prestižní soutěži jako je ITVA. Tento rok více než před tím, neboť značka Wella Professionals přistoupila k odvážnému kroku a rozhodla se zcela změnit formát soutěže. V roce 2018 se akce posouvá do nové roviny – inspirativní a tvůrčí.
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script