top news

Products

Paul Mitchell Tea Tree Scalp Care – Anti-Thinning

Středa, 14 Červen 2017 09:39

Tea Tree Scalp Care – Anti-Thinning

Oslabení vlasů a jejich padání se po pravidelném doporučeném používání zastaví.

 

 Jakmile se objeví padání vlasů nebo jejich řídnutí, je to velmi stresující jak pro ženy, tak i muže. V dnešní době se s těmito potížemi více setkáváme a příčina není jen genetická zátěž, ale zpravidla je to dopad našeho zrychleného způsobu života 

a chemického znečistění životního prostředí. Naše tělo je vystavované následkům užívání různých medikací, opiátů a hormonů a o to více saháme po doplňcích stravy, které bez zjištění toho, jak naše tělo momentálně funguje a co mu skutečně schází, způsobují spíše další zátěž. Oslabení vlasů vzniká nedostatečnou výživou jejich cibulek, ty atrofují = zužují se a předčasně vypadnou. Jelikož bývá vlasová pokožka zatuhlá, protože jí nevěnujeme dostatečnou pozornost, vede to k usazování toxinů a volných radikálů právě v oblasti vlasového porostu. Proto jsou nejvíce oslabené vlasy na temeni hlavy, kde pokožka postrádá svaly, proto je její stimulace velmi efektivní. Další možnou příčinou řídnutí vlasů je zcitlivění vlasové pokožky a ulpívající zoxidovaný maz. 

V normálních případech je maz ochrana pokožky, ale neustále směřujeme naši pozornost na vlasy 

a zapomínáme na to, že jen ze zdravé pokožky mohou růst krásné kvalitní vlasy. Proto bychom se měli orientovat při výběru produktů na péči o vlasy právě na takové, které řeší i takové záležitosti. Když všechny tyto faktory shrneme, řešení najdeme v nové linii Tea Tree Scalp Care. Tea tree olej, švestka kakadu, ženšen, keratin, biotin, niacin - to je jen malý výčet aktivních látek, které obsahuje Anti-Thinning Shampoo, Conditioner a Tonic pro aktivaci správné mikrocirkulace krve ve vlasové pokožce, její okysličení a šetrné čištění, stimulaci vlasových folikul a vyváženou výživu cibulek. Zároveň pomáhají optimalizovat tvorbu mazu a obnovují přirozenou bakteriální mikroflóru. Oslabení vlasů a jejich padání se po pravidelném doporučeném používání zastaví a tím se i urychluje jejich růst. Výsledky pocítíte během několika prvních aplikacích.

Related items

 • Nová akadémia Paul Mitchell v Bratislave 14 Červen 2017

  Video: Nová akadémia Paul Mitchell v Bratislave. Rozhovor Dominika Reslerová

 • The ~ academy. Proč všichni míří zrovna sem? 14 Červen 2017

  Dominika Reslerová je mladá dáma, která vede jednu z nejoblíbenějších školicích akademií v České a Slovenské republice, the ~ academy. O úspěchu a kvalitě svědčí fakt, že jen za poslední rok prošlo stážemi the ~ academy téměř 700 kadeřníků. Zjistěte, proč všichni míří zrovna sem. 

 • John Paul Mitchell Systems Global Gathering Sardínia 2017 14 Červen 2017

  Takmer 800 kreatívnych profesionálov a hostí z oboru sa spoločne zjednotilo zažiť a zdieľať svoj záväzok k značke John Paul Mitchell Systems na podujatí Global Gathering na Sardínii v roku 2017 spoločnosti.

 • PSYCHEDELIC POP! 14 Červen 2017

  Purpurová, kyslá zelená, citrónová žltá, ružová a modrá: umelecký tím Paul Mitchell uvádza kolekciu, kedy pop hair sú hlavný protagonista. Silné, zľahčujúce a drzé, farebné extrémy sú vylepšené geometrickými tvarmi  zahŕňajúce všetko od ultra hladkej po bouffant!

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script