top news

Products

Nový styling Inebrya

Úterý, 03 Květen 2016 16:25

Utvářet a definovat.Efektivně upravovat pro trvale tvůrčí výsledek a neodolatelný efekt.

Objevujte styl s novou řadou stylingových přípravků a spojence pro opravdové profesionály, kteří chtějí vytvořit opravdový náboj svým účesům. Nový styling Inebrya umožňuje modelovat vlasy zcela svobodně. Vytvářet nové osobité efekty pro všechny typy vlasů. Získávat funkční požadovaný tvar a vzhled. Řídit se nejnovějšími módními trendy. Rozplývat se nad skvělou vůní.

STYLING
Nová řada Inebrya byla navržena tak, aby podporovala práci kadeřníka a motivovala ho k novým nápadům. Je vyvinuta pro pečlivou hydrataci, maximální ochranu a mimořádný lesk, který navrací vlasům přirozenou krásu. Inebrya přišla nejen s novým působivým obalem, ale také obsahem složení a v neposlední řadě s okouzlujícími vůněmi, které oslní nejen vaše klienty. Závěrečný styling nezatěžuje zbytečně vlasy ani tvar a objem účesu 
a jejich struktura nevytváří vedlejší efekty. 

OBJEM
Produkty pro vytvoření objemu obsahují formule pro vyživování vlasů a vedle toho produkty pro lesk vlasů. Nezatěžují vámi požadovaný vytvořený objem. 
Nemusíte dlouho hledat ten správný produkt, který uspokojí vaši potřebu profesionála. Široká škála produktů podporuje vaši práci k vytvoření stylingu podle vaší představy i přání klienta. 

Co si myslí o novém stylingu Inberya Pavel FilandrAmbasador a hlavní technolog Inebrya pro Českou republiku?
Nový styling Inebrya mě opravdu zcela nadchl. Je rozdělen do tří řad a tím se stává pro kadeřníka velmi přehledným. Hlavními přednostmi jsou řešení přesného požadovaného stylingu, a to nejen před tepelnou úpravou, čímž napomáhá kadeřníkovi vytvořit jeho představu aniž by měl styling jakýkoliv vedlejší efekt. Z rozsáhlé produktové řady si může každý vybrat produkt, který potřebuje. Celý styling je jakožto tradičně vytvořen dle síly fixace, svou  efektivitu podporuje nová řada rovněž orientací na typologii vlasů. Osobně jsem si nový styling hned zamiloval a věřím, že naši klienti rádi zapomenou na starý styling a nechají se hýčkat neodolatelnou rozmanitostí, strukturou a vůní této nové řady, jejíž zrod je orientován na výsledek a skvělý efekt. 

 

 
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script