top news

Products

Nioxin 3D Styling

Pondělí, 25 Leden 2016 09:55

Nioxin 3D Styling doplňuje systém péče proti řídnutí vlasů a představuje základ vaší snahy o silnější vlasy a plněji působící účes.

Systém Nioxin přináší redukci ztráty vlasů, způsobenou lámáním, bohatěji působící účes, násobí vlasovou texturu, posiluje odolnost vlasů proti poškození kutikuly a čistí pokožku hlavy od nadměrné mastnoty. Zahrnuje 3 kroky:– očištění vlasů a pokožky hlavy – péče a ochrana vlasů, posílení každého jednotlivého vlasu– omezení ztráty lámáním.

 

Krok pro silnější vlasy

 

50 % mužů i žen, kteří navštěvují salony, zajímá téma řídnutí vlasů. Kompletní účinné řešení nevyžaduje pouze vhodnou péči, ale také styling. Nová řada 3D STYLING od NIOXIN doplňuje NIOXIN pečující sady a taktéž se soustřeďuje na 3 hlavní příčiny slábnutí vlasů tak, aby pomohla klientovi salonu na cestě za silnějšími a plněji působícími vlasy. Je založen na technologii ProThick a LightPlex.ProThick je profesionální komplex posilujících polymerů,které obalují každý vlas a roztáhnou se. Tím tvoří vazbymezi vlasy, čímž vzniká prostor. Polymerový komplexdodává každému vlasu silnější vzhled a vzniklý prostorpodporuje dojem objemu. Pak je snazší dosáhnout efekt hustějšího účesu. LIGHTPLEX, profesionální technologie, funguje jak uvnitř, taki na povrchu vlasů. Pečující složky pronikají do vlasovéhokortexu, déle udržují jeho vlhkost a chrání vlasy předpoškozením vnějšími vlivy. Lehké a pružné polymeryobalují vlas pro pěkný účes bez pocitu ztuhlosti.

 

 

 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script