top news

Products

Fibreplex – Bond Enforcing System

Pondělí, 25 Leden 2016 09:48

Fibreplex – Bond Enforcing System od Schwarzkopf Professional.  Barvení, zesvětlování a odbarvování bez kompromisů!

Barvení může dát vlasům zabrat, zanechat je suché a lámavé. S FIB-REPLEX systémem od Schwarzkopf Professional je to minulost! Systém FIBREPLEX nastavuje vyšší laťku v ochraně při barvení vlasů. Snižte lámavost vlasů až o 94 % ve třech jednoduchých krocích! Ještě nikdy to nebylo tak jednoduché! FIBREPLEX je kompatibilní se všemi profesio-nálními systémy barvení. A výsledek? Minimalizace poškození vlasů, skvělá kvalita vlasů, barva bez viditelných změn, a to vše beze změn ve vašem systému barvení. Chemické procesy během oxidačního barvení mohou způsobit nezvratné poškození vlasů, které se projevuje hlavně jejich lámavostí. Koloristé nyní však mohou bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování  a barvení dokonce i na již zničených vlasech. FIB-REPLEX posiluje a vyživuje. Je navržen jak pro služby v salonu, tak pro následné domácí udržování.

TŘI KROKY – smíchejte FIBREPLEX No.1 a barvu nebo odbarvovací přípravek, aplikujte a nechtepůsobit– opláchněte a vlasy umyjte šamponem. Aplikujte potřeb-né množství FIBREPLEX No.2 Bond Sealer, přibližně dvojná-sobné množství přípravku No.1. Nechte působit 5–10 minut, důkladně opláchněte  a upravte jako obvykle.– Pro dokonalé udržení používejte FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer dvakrát týdně při mytí vlasů. Vlasy doma umyjte šamponem, aplikujte FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer od kořínků po konečky, nechte působit 5 minut, důkladně opláchněte a upravte jako obvykle. 

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script