top news

Products

Nová Londa Professional 2016

Neděle, 24 Leden 2016 16:21

Nové obaly, přehledné značení a inovované receptury.

Londa Professional, značka s tradicí od roku 1956, se snaží být zdrojem inspirace a vzdělávání pro všechny kadeřníky. Chce si být jistá, že její kadeřníci a jejich klienti jsou  v dobrých rukou - tím, že zlepšuje jejich znalosti, sebedůvěru a potenciál.  Chce být první značkou, na kterou kadeřník pomyslí, když hledá 100% spolehlivé výsledky pro své zákazníky a podporu pro svůj byznys. Dnes je Londa Professional jednou z nejzkušenějších salonních značek na světě s více než 50 lety tradice, odbornosti a výzkumu. 

 

Londa Professional uvádí inovovanou řadu péče a stylingu s výjimečně účinnými recepturami  za použití vzácných přírodních výtažků, které zaručují okamžitý pečující nebo tvarovací efekt. Nové jsou nejen některé výrobky, vzácné přírodní složky v recepturách a krásné obaly, ale také chytré označení produktů pro snazší orientaci v široké nabídce. Uvádíme nové symboly, které mění způsob, jakým komunikujeme benefity produktů. Dvě barevné linky vám okamžitě napoví, jaký je efekt konkrétního produktu a tajemství jeho skvělé péče. Levá linka naznačuje barevné kódování každé kategorie a pravá jednoduše graficky vyjadřuje řešení pro každou individuální potřebu klienta.

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script