top news

Products

POWERPLEX

Neděle, 24 Leden 2016 15:58

Převratný produkt pro profesionální použití, který se dokonale snoubí se všemi typy technických služeb, zvyšuje jejich kosmetický účinek 

a předchází poškození a lámavosti vlasů.

Powerplex® využívá inovativní patentované molekuly přírodního původu, které byly vyvinuty speciálně pro působení na tři základní parametry, které jsou určující pro sílu a krásu vlasů: odolnost proti pnutí, pružnost a odolnost proti oděru.

 

ÚČINEK

Powerplex® snadno proniká do struktury vlasů, vytváří nové vazby v proteinových strukturách. Proteinové struktury mají určující vliv na sílu a krásu vlasů.

Chemické přípravky, ačkoliv je jejich složení maximálně jemné,   mohou způsobit poškození struktur a zvýšit tak citlivost vlasů,   porušit jejich celistvost a vést ke zvýšené lámavosti. Chrání vlasy, dodává jim novou sílu a vitalitu, ozdravuje poškozené struktury a zvýrazňuje kosmetický výsledek chemického ošetření.

 

JEDNODUCHOST 

Powerplex® je všestranný, jeho speciální složení jej předurčuje k použití v kombinaci s veškerými chemickými ošetřeními pro zvýšení jejich kvality: Barveni, odbarvování, chemické permanentní rovnání, chemická preparace (trvalá) ve spreji, přímé barvení, keratinové vyhlazování vlasů, hloubková regenerace.

 

POUŽITÍ PRAKTICKÉ A RYCHLÉ

Dávkovač s odstupňováním umožňuje odebrání doporučeného množství s naprostou přesností. Obvykle používaná síla peroxidu a poměr směsi s technickým produktem zůstává nezměněn. Doba působení zůstává nezměněna.

Položili jsme technikovi Selective Professional panu Giuseppe Loriovi několik otázek na novinku Powerplex®.

Co je Powerplex?

Powerplex je převratný profesionální produkt, který je určen pro použití v kombinaci s kterýmkoliv z technických produktů používaných v kadeřnickém saloně. Powerplex zvýrazňuje kosmetické výsledky ošetření a předchází poškození a polámání vlasů.

Proč používat Powerplex?

Díky Powerplexu se vám podaří dosáhnout mimořádných výsledků rovněž a především u silně poškozených vlasů. Navíc je jeho použití velmi jednoduché a nevyžaduje žádnou úpravu vašich běžných pracovních postupů. Při použití, například v kombinaci s barvou není nutné měnit poměr míchání nebo dobu působení; při odbarvování není potřeba použít silnější peroxid. 

V čem spočívá tajemství Powerplexu?

Tajemství je založeno na patentované molekule přírodního původu, která účinkuje jako odstředivka zvnitřku směrem ven, nejprve zajistí hloubkovou intenzivní regeneraci struktury vlasu a potom vytvoří povrchový film, který posiluje, chrání a rozjasňuje povrch vlasů.

Je možné Powerplex použít i samostatně?

 

Ano. Powerplex je určen k použití v kombinaci s jinými technickými produkty a také samostatně jako produkt pro hloubkovou rekonstrukci vlasů. Startovací cena Powerplex® = 1290,- Kč / 52€.

 

Více informací na www.alpohair.eu

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script