top news

Products
Top News

ECRU New York je prestižní kolekce vlasové kosmetiky pro profesionální stylisty a make-up artisty. Každý produkt ECRU New York těží z více než 45 letého bohatého dědictví v oblasti vlasů a krásy obecně a byl vyvinut tak, aby poskytoval péči a výkon.

Bez „fialových“ či „silver“ šamponů už si naši praxi nedokážeme představit. Jeden z produktů, které ze dne na den změnily život nejen nám kadeřníkům, ale i našim klientkám.

První krok k úžasné, dlouhotrvající foukané.

Technologie barvení

20 Listopad 2020

Kadeřník se stává artistou ve chvíli, kdy 
má v rukou barvící systém, se kterým si dokonale rozumí.

Která žena by nesnila o krásných dlouhých vlasech? Pomozte svým klientkám tento sen splnit díky novince Pro Longer ze Serie Expert od  L´Oréal Professionnel.

SalonLab Smart Analyzer je moderní přístroj, který dokáže detailně analyzovat vnitřní strukturu vlasu. Kadeřníkům umožňuje pozvednout konzultace zase o něco výš a doporučit každému zákazníkovi produkty na míru.

Značka prémiovej vlasovej kozmetiky AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT pripravila pre tohtoročné Vianoce darčekové balenie svojich produktov, ktorými môžete obdarovať svojich blízkych.

Strana 1 z 5
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script