top news

Hairtrends

kolekce CAPSULE «V» by HCF

Středa, 14 Březen 2018 09:39

Kolekce CAPSULE «V» by HCF

Kadeřníci z HCF opět v Paříži představili svou inspirativní kolekci pro jaro a léto. Tentokrát nese název Capsule V. Jedná se o kolekci účesů a barev, která se vrací do 60tých let. Právě tady ti nejlepší světoví kadeřníci z HCF totiž čerpali inspirace.

Nové trendy v Česku představili místní kadeřníci, kteří se mohou pyšnit členstvím v této mezinárodní organizaci. HCF po celém světě sdružuje ty nejlepší ve svém oboru. „V Paříži vždy načerpáme ty nejnovější trendy a v našich salonech je pak představujeme našim klientům. Myslím, že pro všechny z nás z různých koutů republiky je to zážitek. Dostáváme se k informacím jako první a můžeme je ihned zařadit do svého portfolia,“ říká prezidentka českého HCF Irena Vavrušková. Podle ní je vidět i v kadeřnické profesi, že dochází ke zjednodušování a vracení se k technikám z minulého století. „I u nás to funguje jako ve spoustě jiných oborů. I u nás se vrací retro, ale samozřejmě v moderním a populárním pojetí. Je to jen inspirace, kterou si každý z kadeřníků může přizpůsobit svému stylu a svému salonu,“ vysvětluje Irena Vavrušková.

Inspirací pro kolekci Capsule V byly tyto trendy - Vintage, Version, Versatile, Valeur, Vision, Vecteur, které přímo vychází z období 60tých let. Kadeřníci z HCF tentokrát ukázali inspiraci pro tři dámské střihy, jeden dámský účes a také jeden pánský styl. „Kolegové z mezinárodního HCF jsou pro nás všechny ohromnou inspirací. My se snažíme co nejvíce přenést tyto inspirace a trendy sem k nám do Česka. To vlastně znamená, že upravujeme střihy přímo na míru našim klientkám a různým tipům jejich vlasů,“ upřesňuje Misha Čadková – kreativní ředitelka HCF ČR. A dodává, že jedním z největších hitů jara a léta bude opět vlnité mikádo s délkou zhruba na ramena. „Mikádo je populární už několik sezon a jen se lehce mění jeho délky, přidává se ofina a také různé probarvení vlasů. Například letos by podle HCF měla být populární barva Parisian Nude – což se dá přeložit jako přirozená hnědá barva, kterou často vídáme právě na Pařížankách,“ říká Misha Čadková. Dalším z trendů bude také variabilní krátký chic dámský účes, u dlouhých vlasů bude populární výrazné sestříhání vlasů kolem obličeje a ve společenských účesech bude dominantní objem na temeni hlavy. Letošní jaro a léto v pánských trendech bude opět patřit střihu „undercut“ – tedy kratší strany a delšímu vršku. A podle HCF ideálně ve vlnité podobě

 • Capsule V 2 • Capsule V 3 •  

Related items

 • #REdefining you - Essential Looks od Schwarzkopf Professional 14 Březen 2018

  Nová kolekce Essential Looks od Schwarzkopf Professional se třemi inspirativními trendy, vyhovující každému stylu.

 • AFTER HOURS by Nicola Smyth 14 Březen 2018

  AFTER HOURS by Nicola Smyth

   

  Kolekcia" After Hours “ je inšpirovaná tlmenými pastelovými a metalickými  farbami. Mäkká textúra v ležérnom pohybe, ako po neskutočnej party.

 • MOONWALK Robert Starý 14 Březen 2018

  Pohybují se tiše měsíční krajinou, kde není nikdo a nic. Obklopuje je jen světlo.

  V bílém písku hledají sebe sama.

  Přivál je sem vítr, který ještě cítí ve vlasech.

  Nebo je to všechno jen iluze?

 • PSYCHEDELIC POP! 14 Březen 2018

  Purpurová, kyslá zelená, citrónová žltá, ružová a modrá: umelecký tím Paul Mitchell uvádza kolekciu, kedy pop hair sú hlavný protagonista. Silné, zľahčujúce a drzé, farebné extrémy sú vylepšené geometrickými tvarmi  zahŕňajúce všetko od ultra hladkej po bouffant!

Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script