Print this page
Hairtrends

The Brides kolekce svatebních účesů by Honza Kořínek

Pondělí, 02 Květen 2016 08:07

Už po třetí za sebou kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek vytvořil svou jedinečnou kolekci svatebních účesů. Tentokrát ji pojmenoval velmi jednoduše The BRIDES (Nevěsty).

A poprvé se fotky se svatebními účesy fotily v reálném prostředí. „Vybrali jsme si na focení Gröbeho vilu v pražských Havlíčkových sadech. Je to nádherné prostředí a i ta atmosféra, co je tady cítit se podepsala na všech fotkách, mám z toho ohromnou radost,“ popisuje svou práci kadeřník Honza Kořínek. Ten si jako obvykle vybíral modelky z řad slavných tváří českého showbusinessu. Tvářemi kolekce svatebních účesů The BRIDES se staly moderátorky Renáta Czadernová, herečka Veronika Kubařová a modelka Veronika Procházková Chmelířová.

 

Modelka Veronika Procházková Chmelířová si opět vyzkoušela roli nevěsty. Oblékla totiž nádherné svatební šaty a své vlasy propůjčila k nafocení nové kampaně kadeřníka Honzy Kořínka. „Přiznám se, že jsem o nabídce nějakou dobu přemýšlela. Honzu znám už dlouho. Několikrát mě česal na různé přehlídky. Je pro mne ale důležité s kým a s čím spojím své jméno,“ prozrazuje modelka, které si na nedostatek zakázek nemůže stěžovat. „Oslovil mne koncept, líbilo se mi, že focení je profesionální. Od lokace, přes oblečení a samozřejmě i účesy, které jsem na hlavě měla,“ říká Veronika. Svatební kolekce účesů s názvem The BRIDES vznikla pod rukama uznávaného kadeřníka Honzy Kořínka. „Veronika je krásná a její vlasy jsou neskutečné. Má jich tolik, že i pět žen v řadě by se o ně podělilo. Byla to radost s nimi pracovat. Díky jejich hustotě i délce vznikly účesy, které jen tak bez příčesů učesat nejdou a na Verču jsem nepoužil ani jeden cizí vlas,“ směje se Honza Kořínek. Veronika Procházková Chmelířová je už několik let vdanou paní, kdyby se prý vdávala znovu, nějaké věci by změnila. „Asi už bych nedělala tak velkou svatbu. Asi bych se naučila osekat seznam hostů. Ale pamatuji si, že v den svatby jsem svého muže milovala snad nejvíc v životě,“ vzpomíná modelka. Před časem se psalo, že Veroniky manželství je v koncích. „Já se tomu jen směju. Stačí jen, abych někde řekla, že manžel bydlí v Přerově a já pendluji mezi ním, Prahou a prací a už je konec manželství na světě,“ říká s nadhledem Veronika.

 

Podle Honzy Kořínka jsou svatební účesy tak trochu specifickou záležitostí, nepodléhají totiž tolik trendům. „V den D je vždycky nejdůležitější, aby se nevěsta cítila krásná a byla v pohodě. Proto je vždy důležité už při hledání a vytváření účesu dbát na to, aby to bylo pro ni co nejpohodlnější, aby se sama sobě co nejvíce líbila. V těchto případech se nevyplácí klientku přesvědčovat a doporučovat,“ prozrazuje Honza Kořínek a dodává. „V tuto chvíli je to hodně na kadeřníkovi, pokud nevěstě nabídne účesy, které jsou trendy a mají v sobě jisté moderní prvky, celkově pak bude účes působit, řekněme, svěže, moderně,“ vysvětluje oblíbený kadeřník.

 

Honza Kořínek - profesionální kadeřník

Řemeslu se věnuje už patnáct let. Před třemi lety si splnil svůj sen a na pražských Vinohradech si otevřel vlastní Hair studio Honza kořínek. Na čem si zakládá? Na kvalitním propracovaném střihu, precizní barvě a vlasech, které jsou už na první pohled zdravé. Stojí i za projektem televizního pořadu o proměnách – NEW LOOK, který se nově na televizní obrazovce objeví pod názvem PROMĚNĚNO. 

 

HAIR: Honza Kořínek

MAKE-UP: Klaudie Havlová

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík

DRESS: Svatební salon Delta - Most

LOCATION: Gröbeho vila, Praha

SPECIAL THANKS: CEELI Institut, o.p.s 

  • renata-czadernova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-1  • renata-czadernova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-4  • renata-czadernova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-6  • renata-czadernova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-7  • renata-czadernova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-9  • veronika-prochazkova-chmelirova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-4  • veronika-prochazkova-chmelirova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-6  • veronika-prochazkova-chmelirova-the-brides-hair-studio-honza-korinek-8  •  

Related items